Nasze projekty
Reklama

Dziś Światowy Dzień Książki. Świętuj go razem z nami!

Dziś Światowy Dzień Książki. To doskonała okazja, by zaopatrzyć swoje domowe biblioteczki. Z tej okazji mamy dla was kilka książkowych propozycji w promocyjnych cenach!

Czy czujesz się kochany?

Okres Wielkanocny wciąż trwa i to dobra okazja, by urządzić sobie rekolekcje. Zachęcam do treningu duchowego, wybraną porą, w towarzystwie ciszy, spokoju i… Chiary Corbelli Petrillo, św. Piotra i pewnego Dobrego Pasterza! Ta książka pt. “Więcej aniżeli ci. Ideał miłości” autorstwa ks. Kacpra Nawrota to rewelacyjna okazja, by sprawdzić stan swojego serca, a przede wszystkim kondycję swojej miłości! 

Jeśli choć przez chwilę w ostatnim czasie nie czułeś się kochany – to znak, że te rekolekcje wielkanocne nie powstały bez przyczyny. One są właśnie dla Ciebie! Ta książka pomoże ci odkryć prawdę, która może totalnie wywrócić twoje dotychczasowe myślenie i pomóc na zawsze pozbyć się lęku. Prawdę o kochaniu na zabój, nieodwołalnie, po wieczność.

Zobacz >>>

Reklama

Panu Bogu nic nie wymyka się z rąk

Pozostając w klimacie radości… Od radości do śpiewania droga jest prędka i przebojowa. Dlatego nie zatrzymuj się na niej i pędź niczym Jan i Piotr do Pustego Grobu Chrystusa, by odkryć kolejne zakamarki i tajemnice Pisma Świętego. Tym razem na tapetę weź “Psalmy2” autorstwa o. Adama Szustaka. To książka, która zawiera komentarze ojca do Księgi Psalmów, a zarazem osobiste przemyślenia i refleksje, które zrodziły się podczas modlitwy psalmami. 

Książka ta jest szczegółowym zapisem internetowej serii ukazującej się na kanale “Langusta na palmie” pt. “Plaster miodu. Psalmy”. Życzymy ci, abyś dzięki tym rozważaniom dostrzegł, że Panu Bogu nic nie wymyka się z rąk, że On dawno swoją miłością otoczył wszystkie sytuacje życiowe każdego z nas od radosnych, po te trudne, a nawet beznadziejne. Niech “Psalmy 2” będą dla ciebie przewodnikiem na drodze odkrywania tej prawdy! 

Zobacz >>>

Reklama

W Dobrociach dla każdego coś dobrego – nie zawiedziecie się! Gotowi na kolejne propozycje? 

Jak wygląda życie w najmniejszym państwie świata?

Oto pierwsza z nich pt. “Kobieta w Watykanie” autorstwa Magdaleny Wolińskiej-Riedi. Tytuł nie pozostawia wątpliwości, książka opowiada o tym, jak żyje się w najmniejszym państwie świata. Kobiecym okiem autorka przeprowadzi cię po tajemnicach Watykanu i otworzy przed tobą takie drzwi, które wcześniej były ci znane głównie w postaci przedstawienia wyobrażeń pisarzy i reżyserów. 

Magdalena Wolińska-Riedi, jako jedna z nielicznych kobiet, mieszkała za Spiżową Bramą przez prawie dwadzieścia lat. Teraz opowiada czytelnikom o tym, jak wygląda codzienne życie w papieskim mieście.  Zdradza zaskakujące fakty i opowieści, które z pewnością zaspokoją twoją ciekawość! 

Reklama

Zobacz >>>

Czym jest męska tożsamość?

A teraz mamy propozycję dla prawdziwych mężczyzn! Książka pt. “Eliasz. Czym jest męska tożsamość?” autorstwa o. Adama Szustaka to opowieść o świecie, który składa się z marnych facetów.  Znajdziesz tu historie mężczyzn, którzy są pachołkami, kapciami, patałachami, “prawie” ojcami…

Ale te rozważania nad losem tych nieudaczników.  mają doprowadzić cię do tego, o którym napisano, że „powstał jak ogień, a jego słowo płonęło jak pochodnia”. Takiego mężczyznę dał nam Pan, aby pokazać nam jak dojść do tego, kim jesteśmy – do naszej najgłębszej tożsamości, za którą w głębi duszy bardzo tęsknimy. Ta książka w połączeniu z naszym Męskim Modlitewnikiem będą doskonałym niezbędnikiem do formowania męskiego serca.

Zobacz >>>

Mamy nadzieję, że spośród zaproponowanych przez nas książek, znajdziesz coś dla siebie. Jeśli nie jesteś przekonany, zapraszamy cię na naszą stronę – tam znajdziesz więcej propozycji zarówno papierowych, jak i w formie elektronicznej! Promocja na wybrane pozycje trwa do końca weekendu. 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę