Nasze projekty
Fot. Paweł Domagała/Facebook

Paweł Domagała: „Fascynuje mnie Bóg, który jest bezbronnym i opuszczonym dzieckiem”

Paweł Domagała przedstawił nową wersję utworu zatytułowanego "25 grudnia". W zapowiedzi zaznacza: "Staje się on dla mnie coraz ważniejszy i bardzo chcę się nim podzielić". Posłuchajcie!

Reklama

„Nie pamiętam, kiedy napisałem tę kolędę, wydaje mi się, że jest ze mną od zawsze. Fascynuje mnie Bóg, który jest bezbronnym i opuszczonym dzieckiem” – napisał Paweł Domagała na swoich mediach społecznościowych zapowiadając nową wersję utworu „25 grudnia„, który na YouTube ma już ponad 1,3 miliony odsłon.

„To jedna z ważniejszych piosenek jakie napisałem”

Podczas premiery piosenki w 2017 roku Paweł Domagała pisał: „25 grudnia to moja autorska kolęda. Bardzo chciałem, żeby znalazła się na płycie od razu, ale jakoś tak głupio było wciskać kolędę na debiutancką płytę, nie chciałem robić siary. A dla mnie jest to bardzo ważna piosenka, jedna z ważniejszych jakie napisałem. Marzyłem, żeby była wydana kiedyś”.

Posłuchaj nowej wersji utworu:

Reklama

„Zostaję w Kościele katolickim”

Paweł Domagała w swoich wypowiedziach deklaruje się jako osoba wierząca i dzieli się swoim przeżyciem wiary i doświadczenia Boga: Moi rodzice są wierzący. Jestem trochę inaczej wierzący niż oni. Miałem taki moment odejścia od wiary. Zastanawiałam się nawet nad odejściem w ogóle – mówił w niedawnym wywiadzie dla Żurnalisty na YouTube.

CZYTAJ: Paweł Domagała: zostaję w Kościele katolickim

W tym samym wywiadzie wyznał, że nie zastanawiał się nad apostazją, a jedynie nad konwersją do jakiegoś kościoła protestanckiego. Jako umysł analityczny, matematyczny, zacząłem wszystko analizować i czytać różne rzeczy. Wówczas stwierdziłem, że zostaję w Kościele katolickim. Najwięcej rzeczy mi się tutaj zgadza mimo wielu rzeczy, które są do poprawy, do zmiany i są nie do przyjęcia – powiedział.

Reklama

zś/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę