Nasze projekty
Reklama
Fot. Kadr teledysku najnowszego utworu "Rafi" / Youtube Paweł Domagała

„Jestem ogromnym szczęściarzem!”. 10 lat małżeństwa Pawła Domagały i Zuzanny Grabowskiej

"10 lat temu wziąłem ślub z najwspanialszą kobietą na świecie. Jestem ogromnym szczęściarzem!" - powiedział Paweł Domagała na swoim Instagramie. Muzyk i aktor od 10 lat jest mężem Zuzanny Domagały. Poznajcie ich niezwykłą historię!

Weź się przytul!

Historia ich miłości stała się znana m.in. dzięki piosence „Weź nie pytaj, weź się przytul”, która miała premierę w 2018 roku. Jak przyznał aktor, piosenka powstała gdy wraz z Zuzanną Grabowską dowiedzieli się, że zostaną rodzicami po raz drugi. Pomyślałem, że chciałbym napisać numer o tym, jak mi teraz w życiu dobrze. I tak powstało bluesowe „Weź nie pytaj” – mówił Paweł Domagała w rozmowie z „Twoim Stylem”. Niezwykle szczery i czuły tekst piosenki do tej pory bije rekordy popularności, brzmi na weselach, uroczystościach, randkach… Piosenka doczekała się także wielu coverów!

Dziś, w 10. rocznicę swojego ślubu, na swoim kanale YouTube Paweł Domagała opublikował utwór „Rafi”, który powstawał w czasie wymyślania serialu o tym samym tytule. Jest również inspirowana moimi doświadczeniami – mówi muzyk. Dodaje, że na pomysł „Rafiego”, wpadli razem z żoną Zuzanną Grabowską.

CZYTAJ: “Weź nie pytaj, weź się przytul”. Piosenka o pięknie małżeństwa

Reklama

„Wzbudziła mój szacunek”

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała poznali się w szkole teatralnej w Warszawie i od razu przypadli sobie do gustu. Pamiętam, że spóźniła się na ogłoszenie wyników, czym wzbudziła mój szacunek, pomyślałem, że ma dystans, jest „ulicznicą” – wspominał Paweł Domagała w rozmowie z VIVA.pl W tej samej rozmowie Zuzanna przyznaje, że w Pawle spodobał się jej optymizm, pogoda ducha i radość.

Już w szkole aktorskiej świetnie się dogadywali, posiadają podobną wrażliwość i spojrzenie na wiele spraw. Wszystkie sceny ćwiczyliśmy razem. Profesorowie nas parowali, bo byliśmy do siebie podobni – wspominała Zuzanna Grabowska.

„Czuję się onieśmielona, że nasza miłość inspiruje Pawła”

Po czterech latach znaliśmy się jak łyse konie – mówiła Zuzanna Grabowska w rozmowie z „Twoim Stylem”. Spędzaliśmy w szkole mnóstwo czasu razem, odgrywając liczne sceny z przytulaniem, pocałunkami, ale też gniewem czy smutkiem. Poznałam jego rodziców i brata, bywaliśmy u siebie w domu.

Reklama

Paweł zdobył ją… muzyką. Na koniec szkoły przygotował dla niej koncert, w którym „wyśpiewał” jej swoje uczucia. Szybko zostaliśmy parą. […] I zaręczyny, i ślub odbyły się w moim rodzinnym Krakowie. Nawiasem mówiąc, czuję się nieco onieśmielona tym, że Paweł tak ładnie o nas śpiewa i że ta miłość go inspiruje – przyznała Zuzanna Grabowska.

ZOBACZ: „Czasami”- najbardziej osobisty utwór Pawła Domagały

„Strefa duchowa w moim życiu jest istotna”

Paweł i Zuzanna mają dwie córki – Hanię i Basię. Paweł Domagała otwarcie deklaruje także swoją wiarę. Także w swoich utworach często zwraca się bezpośrednio do Pana Boga – tak było w przypadku utworu „Wracaj”. To nie są słowa skierowane do kobiety, tylko do Boga. Wiara jest dla mnie ważna, dużo tłumaczy. Myślę, że duchowość jest wewnętrzną potrzebą każdego człowieka. Pierwotną tęsknotą, którą – żeby żyć pełnią życia – trzeba pielęgnować – mówił.

Reklama

Jestem osobą wierzącą ze swoimi wahaniami, wątpliwościami – przyznał w rozmowie z Robertem Mazurkiem na antenie RMF FM w 2022 roku. Sfera duchowa w moim życiu, taka religijna jest istotna. Wobec tego, że piszę teksty o tym, co u mnie, to nie mogę nie pisać, tylko dlatego, że może wyjść z tego piosenka religijna.

Viva.pl, Twój Styl, RMF FM, zś/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę