Nasze projekty
fot. Paweł Domagała/Instagram.com

Paweł Domagała: „Bałtyk – nie ma lepszego miejsca do całowania się z ukochaną osobą”

Paweł Domagała wczoraj opublikował zdjęcie ze swoją ukochaną żoną i we wpisie napisał: "Może nie zawsze jest pogoda, ale nie ma lepszego miejsca na świecie do całowania się z ukochaną osobą". Ile miłości jest na tej fotografii!

Reklama

Małżeństwo Pawła Domagały i Zuzanny Grabowskiej to jedno z najpopularniejszych, a zarazem najszczęśliwszych wśród polskiego showbusinessu. Niedawno para obchodziła 10. rocznicę swojego ślubu. Z tej okazji opublikował nowy teledysk na swoim kanale YouTube do piosenki pt. „Rafi”.

To niejedyny moment, kiedy największa miłość artysty – żona Zuzanna inspirowała go do tworzenia wyjątkowych utworów. Między innymi kultowa piosenka pt. „Weź nie pytaj, weź się przytul”, która obecnie ma prawie 150 mln. wyświetleń powstała, gdy Paweł i Zuzzanna dowiedzieli się, że po rad drugi zostaną rodzicami.

Czytaj także >>> Muzyka jest dla nich śpiewem duszy

Reklama

„Na tym zdjęciu całuję swoją żonę”

Dziś małżeństwo nie zwalnia tempa. Dalej są aktywnymi aktorami, muzykami, a przede wszystkim wciąż tak bardzo się kochają. Niezbitym tego dowodem jest fotografia, którą Paweł Domagała opublikował na swoim Instagramie. „Na tym zdjęciu całuję swoją żonę nad morzem, a konkretnie nad Bałtykiem” – napisał.

„Może nie zawsze jest pogoda, ale nie ma lepszego miejsca na świecie do całowania się z ukochaną osobą” – dodał.

Zobacz pełny wpis na Instagramie Pawła Domagały tutaj >>>

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę