Nasze projekty
Reklama
fot. Paulina Krupińska/facebook.com

Paulina Krupińska: Wierzę w Boga i jestem ogromną szczęściarą!

"Czasami się dziwię: czemu wszyscy się tak czepiają tej wiary katolickiej? Przecież w dziesięciu przykazaniach, które są jej podstawą, jest jedna wielka miłość" - przyznała niegdyś Paulina Krupińska w rozmowie z Katarzyną Olubińską. Modelka, prezenterka telewizyjna, ale przede wszystkim szczęśliwa mama i żona świętuje dziś urodziny!

Paulina Krupińska urodziła się 22 czerwca 1987 roku w Piastowie. W 2012 roku została wybrana najpiękniejszą Polką w wyborach Miss Polonia. Od kilku lat pracuje jako prezenterka telewizyjna.

CZYTAJ: Jak ułatwić sobie życie i nie zmarnować ani minuty?

Kobieta nigdy nie ukrywała, że wiara w Boga jest dla niej bardzo ważna. Często dzieli się w swoich mediach społecznościowych kadrami z ważnych uroczystości i świąt kościelnych. W 2023 roku z okazji świąt Wielkanocnych opublikowała piękne zdjęcie z jednego z kościołów w polskich górach, dołączając do tego życzenia. Niech zwycięstwo dobra nad złem i życia nad śmiercią będące przesłaniem Wielkiej Nocy przyniesie Wam radość i nadzieje – napisała.

Reklama

Nie ma też problemu, aby wypowiadać się na temat wiary. Paulina Krupińska niegdyś zorganizowała na swoim instagramie sesję pytań i odpowiedzi. Jedna z obserwujących ją osób zapytała, czy ciężko jest być osobą wierzącą i na co dzień funkcjonować w show-biznesie.

W związku z tym, że mam wiarę, jestem ogromną szczęściarą, mam większy pokój w serduchu i więcej miłości bliźnich. Czy spotkałam się z krytyką? Tak, ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Szanuję wszystkich – nawet tych, którzy stają mi w poprzek i mają inne zdanie – odpowiedziała.

Reklama

„Taka miłość Boża się wylała na mnie, że przez cztery godziny płakałam”

W jednym z wywiadów prezenterka telewizyjna przyznała, że nie było tak jednak zawsze. W rozmowie z Katarzyną Olubińską z „Bóg w wielkim mieście” opowiedziała, jak Opatrzność Boża zadziałała w jej życiu. Jak podkreśliła wszystko zaczęło się od Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie, na którą poszła z przyjaciółkami. Taka miłość Boża się wylała na mnie, że przez cztery godziny płakałam. To było niesamowicie oczyszczające – wyznała, dodając, że to wtedy weszła „w konkretną relację z Panem Bogiem”.

CZYTAJ TEŻ: Sebastian Karpiel-Bułecka: Aby małżeństwo przetrwało – trzeba być blisko Boga

Jak mówi, od tego momentu wiele w jej życiu się zmieniło, poczuła świadomość wyznawanej wiary. Przyznaje jednocześnie, że nie rozumie dlaczego niektórzy atakują wiarę katolicką. Czasami się dziwię: czemu wszyscy się tak czepiają tej wiary katolickiej? Przecież w dziesięciu przykazaniach, które są jej podstawą, jest jedna wielka miłość. Nie zabijaj, nie kradnij, nie cudzołóż – to jest nawoływanie do bycia prawym, dobrym człowiekiem – powiedziała w tej samej rozmowie.

Reklama

Dodała również, że wiara w obecnych czasach, a właściwie głośne się do niej przyznawanie jest bardzo trudne, wręcz odbierane jako coś nietypowego. W obecnych czasach przyznać się, że wierzysz w Boga, to jest największy heroizm (…).  Wyznaję zasadę, że nie możemy się w życiu wstydzić swojego pochodzenia, wiary i nazwiska – powiedziała.

Dziś Paulina Krupińska spełnia się jako szczęśliwa mama i żona. W 2018 roku poślubiła znanego muzyka Sebastiana Karpiel- Bułeckę, z którym ma dwójkę dzieci, Antoninę i Jędrzeja.

pa, bogwwielkimiescie.pl,plejada.pl,deon.pl/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę