fot. Bądźmy Razem. TVP/Facebook

Oliwia Bieniuk o życiu po stracie mamy: każdego dnia dostrzegasz, że tej osoby brakuje

"Z czasem boli mniej, ale to zawsze zostaje gdzieś w sercu i każdego dnia dostrzegasz, że tej osoby brakuje w wielu momentach życiowych" - mówi Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej. "Nie wiem czy z tym można sobie poradzić" - dodaje.

Reklama

W rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem z TVP córka Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk, opowiedziała o wspomnieniach związanych z mamą, ale też wróciła do momentu jej odejścia.

Zapytana za co pokochano Anię Przybylską, odpowiedziała, że za autentyczność. Ona była sobą, kochała życie, do wszystkiego podchodziła z uśmiechem, z taką pewnością siebie. I też wszystko potrafiła obrócić w żart, co było jej iskierką – mówiła.

Oliwia Bieniuk przyznała, że „bardzo wyraźnie pamięta dzień, kiedy mama odeszła”. Nie zdążyłam się pożegnać z moją mamą. Byliśmy u babci, gdy to się wydarzyło, więc nie było takiego pożegnania. Bardziej myślami się z nią pożegnałam – mówiła.

Reklama
Reklama

Nie wiem czy z tym można sobie poradzić, totalnie się z tym pogodzić. Wiadomo, że z czasem to boli mniej, przyzwyczajasz się, że tej osoby już nie ma przy nas. Ale to zawsze gdzieś zostaje w sercu i każdego dnia dostrzegasz, że tej osoby brakuje w wielu momentach życiowych – podkreśliła córka Ani Przybylskiej.

ZOBACZ TEŻ: „Jest mi trochę smutno, że nie mogę być z państwem”. Ostatnie nagranie z Anią Przybylską

kh/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę