Nasze projekty
fot. Juliana Kuznetsova

Kochajcie się, zamiast czynić wojnę

Ta fotografia obiegła internet. Widać na niej kobietę z Rosyjską flagą, przytulającą mężczyznę z flagą Ukrainy. To zdjęcie ma nieść dla nas jasne przesłanie "kochajcie się, zamiast czynić wojnę".

Reklama

Zdjęcie, na którym znajduje się Juliana Kuznetsova i jej narzeczony zostało zrobione w zeszłym tygodniu na koncercie w Polsce. Kiedy dostrzegła, że wśród tłumów rozrzucone są flagi wielu krajów, wpadła na pomysł. Ona jest Rosjanką, a jej ukochany Ukraińcem. Znaleźli flagi swoich narodów i zrobili sobie wspólną fotografię. Została wykonana kilka dni przed Rosyjską inwazją na Ukrainę.

Kiedy zdjęcie obiegło internet, The Washington Post dotarł do autorki zdjęcia i przeprowadził z nią krótką rozmowę. Skomentowała, że robiąc tę fotografię wraz z narzeczonym nie mieli politycznych intencji. „Po tym, jak to zdjęcie pojawiło się w całym Internecie i przeczytałem wiele komentarzy, zarówno dobrych, jak i złych, zrozumiałem, że może takie zdjęcie może dać ludziom nadzieję, że wszystko może być dobre bez względu na wszystko, ta miłość może Podbić wszystko” – powiedziała.

„Jesteśmy jednym ludem i dla nas takie relacje są absolutnie normalne. Szczerze się cieszę, że tak wiele osób bardzo pozytywnie zareagowało na nasze zdjęcie. Oznacza to, że wszystko, czego pragniemy, to pokój” – dodała Kuznetsova.

Reklama

The Washington Post, kw/Stacja7

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę