Nasze projekty
fot. Ewa Chodakowska/Instagram

Ewa Chodakowska: Wstydzić się wiary? NIGDY!

"Wstydzić się wiary? NIGDY! Wiele rzeczy w moim życiu się zmienia.. ja tez się zmieniam, ale zarówno wartości, którymi się kieruje jak i wiara którą wyznaję, są i pozostaną NIEZMIENNE. To mój fundament" - pisała Ewa Chodakowska, która nie boi się dawać świadectwa swojej wiary!

Reklama

Ewa Chodakowska – znana trenerka personalna, która od lat zmienia życie wielu Polek na lepsze. Zachęca je do zdrowego trybu życia i pokazuje, jak dbać o siebie, a przede wszystkim swoje zdrowie. Ewa Chodakowska nie raz daje świadectwo swojej wiary. Jej wierzący fani co roku, w Wielki Piątek i Niedzielę Wielkanocną, czekają na wpisy Ewy, w których wyraża ona swoją wdzięczność Chrystusowi za Jego Mękę i Zmartwychwstanie.

Ewa Chodakowska ostatnio udzieliła wywiadu dla Plejady, w którym jak zawsze podkreślała, że wiara w Boga to jej fundament. Często, z powodu swojej wiary była oceniania czy negatywnie komentowała. Ona – jak sama podkreśla, w ogóle się tym nie przejmuje. Jej wartości są jasno określone i nigdy ich nie zmieni.

Reklama

„Wyrosłam już z zastanawiania się nad tym, co ludzie o mnie powiedzą. Kiedyś nie rozumiałam, dlaczego jestem niesprawiedliwie oceniana. Dziś uważam, że każdy ma prawo do swojego zdania na mój temat. Ja z kolei mam prawo się tym nie przejmować” – powiedziała.

Czytaj także >>> Misiek Koterski zabrał różaniec na Bahamy. „On daje mi siłę”

„Chodzę do Kościoła, by spotkać się z Bogiem”

Trenerka zawsze ma wokół siebie bliskie, serdeczne osoby. Męża, rodzinę i wielu przyjaciół, którzy akceptują wszystkie jej wybory, decyzje i przekonania. Ewa spotyka sie z hejtem, że chodzi do kościoła, że jest wierząca. Bardzo często fani wręcz jej to zarzucają. Przecież jako osoba publiczna nie powinna mówić takich rzeczy. Na co Ewa odpowiedziała:

Reklama

„Nie jestem od tego, by nawracać ludzi. Nie chodzę do kościoła dla kleru, tylko po to, by spotkać się z Bogiem. Wybieram takie miejsca, w których księża nie przekazują politycznych treści. Msza jest dla mnie zawsze okazją do zatrzymania się i refleksji. Za każdym razem, gdy wychodzę z kościoła, jest mi dobrze i czuję ciepło na sercu. Oczywiście, zdaję sobie sprawę z tego, że wiele osób odchodzi od Kościoła. Ale są to ich osobiste decyzje, do których mają pełne prawo”.

Czytaj także >>> Edyta Golec: oddanie wszystkiego Panu Bogu daje nam poczucie, że jesteśmy w dobrych rękach

źródło: Instagram. Plejada, Viva

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę