fot. /Cristiano Ronaldo / Instagram.com

Cristiano Ronaldo o śmierci synka: Jesteś naszym aniołkiem. Zawsze będziemy Cię kochać

Wczoraj za pośrednictwem mediów społecznościowych, Cristiano Ronaldo przekazał informację o śmierci swojego nowonarodzonego synka. "Nasz chłopczyku, jesteś naszym aniołkiem. Zawsze będziemy Cię kochać" - napisał.

Reklama

Wczoraj Cristiano Ronaldo wraz z partnerką Georginą Rodriguez poinformował o śmierci ich nowonarodzonego synka. Georgina była w bliźniaczek ciąży. Córeczce udało się przeżyć.

„Nasz chłopczyku, jesteś naszym aniołkiem”

„Z najgłębszym smutkiem musimy poinformować, że odszedł nasz synek. Jest to największy ból, jaki mogą odczuwać rodzice. Tylko narodziny naszej córeczki dają nam siłę, by przeżyć ten moment z nadzieją i radością” – napisał zrozpaczony piłkarz.

Ronaldo ponadto zwrócił się ze słowami wdzięczności do wszystkich lekarzy i pracowników służby zdrowia, którzy walczyli o życie jego synka. „Chcielibyśmy podziękować lekarzom i pielęgniarkom za ich troskliwą opiekę i wsparcie. Wszyscy jesteśmy zdruzgotani tą stratą i prosimy o zachowanie prywatności w tym bardzo trudnym czasie. Nasz chłopczyku, jesteś naszym aniołkiem. Zawsze będziemy Cię kochać” – napisał w oświadczeniu.

Reklama

Zawodnik Manchesteru United

Cristiano Ronaldo obecnie jest zawodnikiem Manchester United, do którego wrócił po 12 latach. Przez 9 lat (2009-2018) był ikoną Realu Madryt, a w 2018 r. został wykupiony przez Juventus, gdzie grał 3 lata. To jeden z najwybitniejszych piłkarzy na świecie – jest wielokrotnym zdobywcą Złotej Piłki i innych, znaczących, piłkarskich trofeów. Jego kariera reprezentacyjna także pełna jest sukcesów – jest złotym i srebrnym medalistą Mistrzostw Europy, a także wielokrotnym uczestnikiem Mistrzostw Świata.

„Bóg dał mi prezent”

Cristiano Ronaldo jest katolikiem. Przyznaje się do swojej wiary, choć przyznaje, że mógłby być bardziej gorliwy. Mówił, że jest wierzący na swój sposób. Zapytany niegdyś o swoje wyjątkowe umiejętności sportowe odpowiedział: „Bóg dał mi prezent”.

Reklama

Ronaldo w rozmowie z dziennikarzem „Daily Mirror” zaznaczył, że „wiara jest jednym z jego priorytetów”. W innym wywiadzie zdradził, że kolekcjonuje krzyże, które zbliżają go do Boga i są wyrazem ich wzajemnej relacji”.

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę