Nasze projekty

Dni Skupienia wadowickich Maturzystów

W ubiegły weekend wadowiccy Maturzyści przeżywali swoje Dni Skupienia w Zawadce

Reklama

Egzamin maturalny to dla każdego człowieka czas próby charakteru i podejmowania decyzji, często na całe życie. Dlatego tegoroczni Maturzyści I Liceum Ogólnokształcącego w Wadowicach wraz z nauczycielami i ks. katechetą Adamem Garlaczem udali się do domu rekolekcyjnego w Zawadce, aby dzięki modlitwie, wyciszeniu i wspólnej zabawie pomóc sobie w podjęciu decyzji dotyczących ich przyszłości.

DSC_0434

Zaproszono również przedstawicieli społeczności Kobieta nieziemskich obyczajów i Mężczyzna z nieba rodem – dyrektor portalu Stacja7.pl Anetę Liberacką i Mateusza Ochmana, którzy w dwóch częściach spotkania podpowiadali sposoby wyboru życiowej drogi, przypominali, że Pan Bóg zawsze towarzyszy człowiekowi i pomaga mu stać się „kimś” nawet, gdy po ludzku wydaje się być słabym.

Reklama
Reklama

DSC_0393

W drugiej części spotkania goście opowiadali o kobiecości, męskości i związkach, zwracali uwagę na różnicę potrzeb kobiet i mężczyzn oraz wyjaśniali tajniki komunikacji w związkach.

Reklama
Reklama

Pamiętajmy w modlitwie przez cały rok o maturzystach, aby ci młodzi ludzie potrafili dokonywać dobrych wyborów dotyczących ich nauki, pracy zawodowej i rodziny. Od nich zależy nasza przyszłość.

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite