Nasze projekty

Debata Walentynkowa: Człowiek to nie sprzęt AGD

Kolejna Debata Walentynkowa odbędzie się na Politechnice Poznańskiej pod hasłem: „Czystość, a komu to potrzebne?”

Reklama

O rezygnacji ze współżycia przed zawarciem związku małżeńskiego młodzi będą rozmawiać z ekspertami w środę, 4 marca o godzinie 19:00 w Auli Magna w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej. Już po raz siódmy odbędzie się tam Debata Walentynkowa organizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

 

Debaty Walentynkowe to inicjatywa KSM o zasięgu krajowym, która największą popularnością cieszy się w ośrodkach akademickich. Spotkania te czynią Walentynki nie tylko świętem wszechobecnych serduszek, ale także skłaniają do głębszych przemyśleń na trudne tematy dotyczące ważnego aspektu – miłości, która nie zawsze bywa łatwa, zwłaszcza jeśli chodzi o tę na całe życie. – W tym roku poprzez rozmowę ze specjalistami chcemy zwrócić uwagę młodych, w szczególności studentów, że czystość przedmałżeńska nie jest dziwactwem. Człowiek to nie sprzęt AGD, którego działanie się sprawdza, a w razie gdy nie spełnia oczekiwań – reklamuje. Co na ten temat sądzą sami studenci przekonamy się podczas debaty – mówi Igor Królak z Koła KSM przy Politechnice Poznańskiej.

Reklama

 

Debata Walentynkowa: Człowiek to nie sprzęt AGD

Tegoroczne spotkanie poprowadzi Andrzej Błaszczak – prezenter Radia Emaus, a jako eksperci dyskusje podejmą zaproszeni goście:

Reklama

 

Dominika Figurska – aktorka filmowa i teatralna, szczęśliwa mama piątki dzieci, wraz z mężem wspiera akcje Fundacji Pro; nie ukrywa tego, że wiara odgrywa ważną rolę w życiu jej rodziny

 

Reklama

Bogna Białecka – psycholog, specjalistka w dziedzinie rozwoju człowieka oraz autorka wielu książek o tej tematyce, publicystka, redaktor działu psychologicznego czasopisma IMAGO,

 

ks. Jacek Rogalski – były, wieloletni duszpasterz akademicki przy parafii św. Rocha w Poznaniu.

 

 

 


Koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy Politechnice Poznańskiej, które jest organizatorem spotkania, tworzą młodzi katolicy, którzy kształcenie intelektualne odbierane na uczelni uzupełniają o rozwój duchowy, osobowościowy i moralny.

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę