Nasze projekty
Reklama

“Jutro Święto”. Zostań ekspertem od świętowania! Trwa przedsprzedaż książki

Książka “Jutro Święto” to nowatorska pomoc w przygotowaniu się do głębszego przeżycia wyjątkowych dni: uroczystości, świąt i wspomnień w Kościele. Książka dostępna jest w przedsprzedaży.

“Jutro Święto” to kontynuacja bestsellerowego, trzytomowego cyklu “Jutro Niedziela”. Autorzy serii – ks. Przemysław Śliwiński i ks. Marcin Kowalski, opierając się na cieszącej się uznaniem Czytelników formule, przybliżają w wydawanym obecnie tomie Liturgię Słowa dla świąt w Kościele Katolickim – od Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny po uroczystość Poświęcenia Kościoła.

Analizują świąteczne czytania w pasjonujący sposób, wysnuwając wspólną dla nich nić tematyczną i odsłaniając kontekst wydarzeń biblijnych. Podsumowują naukę płynącą z liturgii za pomocą nowatorskich “bonusów” dla Czytelnika:  Chmury Słowa, Biblijnego Insidera, Translatora i Linków.

>>> KUP KSIĄŻKĘ

Wypełniony ciekawostkami przewodnik po liturgii uroczystości, świąt i wspomnień

„Jutro Święto” pomaga poznać specyfikę obchodów liturgicznych w roku A,B i C, stanowiąc  praktyczny, wypełniony ciekawostkami i biblijnymi “smaczkami” przewodnik po liturgii uroczystości, świąt i wspomnień.  Z książką “Jutro Święto” czytelnik już nigdy nie da się zaskoczyć terminem święta ruchomego. Dowie się m.in. które uroczystości mają specjalny formularz Mszy wigilijnej, używany wieczorem w dniu poprzedzającym uroczystość, jaką rangę w kalendarzu liturgicznym ma niedziela, ile trwają obchody Zmartwychwstania i Narodzenia Pańskiego, które wspomnienia są obowiązkowe, a które dowolne.

Reklama

Z publikacji skorzystają nie tylko kapłani i osoby odpowiedzialne za formację liturgiczną we wspólnotach, ale także osoby świeckie, pragnące z większą świadomością przeżywać Eucharystię i skupić się w czasie świątecznej Liturgii na tym, co najistotniejsze. “Jutro Święto” to dobry pomysł na rodzinne przygotowanie do Eucharystii, bo każdy z rozdziałów może stać się punktem wyjścia do rozmowy z najbliższymi o tym, jak rozumieć Boże Słowo. 

Książka “Jutro Święto” jest od dziś dostępna w przedsprzedaży wyłącznie w księgarni internetowej Dobroci.pl. Egzemplarze zakupione w przedsprzedaży będą wysyłane od 6 grudnia.

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę