Nasze projekty

Adam Szustak OP: Te dwanaście sygnałów to znak, że twój związek się rozpada

Tematy budowania budowania miłości i relacji to jest coś, co Pana Boga najbardziej interesuje w naszym życiu - mówi o. Adam Szustak OP w najnowszym vlogu.

Reklama

O. Adam poświęcił najnowszy odcinek Nocnego Vloga tematowi problemów w związkach i relacjach międzyludzkich. Podkreśla, że najważniejszą sprawą w tej dziedzinie jest budowanie więzi. – Gdy spotykam się z małżonkami lub narzeczonymi zawsze staram się dużo mówić o więzi. Nasze relacje rozpadają się bowiem wtedy, gdy nie budujemy więzi – przekonuje dominikanin. Jego zdaniem jednak ciągle niewiele par uświadamia sobie wagę tego zagadnienia. – Większość jest przekonana, że skoro coś czujemy, że skoro jest zakochanie, to automatycznie już jest więź. Tymczasem to nieprawda, więź buduje się do końca życia. Więź niebudowana – obumiera – podkreślił dominikanin. 

Właśnie dlatego wymienia we vlogu 12 sygnałów wskazujących na to, że nasza więź wymaga poprawy i lepszego budowania. – Choć to drobiazgi – każdy wskazuje na coś bardzo ważnego – podkreśla o. Adam. Więcej w nagraniu poniżej.

 

Reklama
Reklama

ms, ad/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę