Nasze projekty
Reklama

Aneta Liberacka gościem Radia Jasna Góra

Dziś o godz. 14:20 Aneta Liberacka, redaktor naczelna portalu Stacja7, będzie gościem Radia Jasna Góra. W audycji "Goście z wydawnictwa" opowie o swojej najnowszej książce "30 Scen z życia Maryi"

Książka „30 Scen z życia Maryi” to idealna propozycja wydawnicza na maj. Zawiera 30 historii z życia Matki Bożej i z życia współczesnych kobiet. Publikacja ta nie bez powodu nazwana została „Niezbędnikiem bliskości z Maryją”. – Poruszające świadectwa pokazują, jak w praktyce inspirować się życiem Maryi – czytamy w opisie książki.

Poza świadectwami w książce można znaleźć również kilka tekstów o Matce Bożej, które ukazały się na portalu Stacja7 oraz kilkanaście przepięknych modlitw maryjnych.

Lektura tej książki pomaga odkryć nie tylko to, jak Maryja jest do nas podobna, ale także jak my możemy stawać się podobni do niej. Chętni mogą również zaopatrzyć się w notes, który towarzyszy publikacji oraz specjalny majowy planer z zadaniami duchowymi na każdy dzień.

Reklama

Zapraszamy na audycję w Radiu Jasna Góra, w której autorka książki, Aneta Liberacka, opowie więcej o samej publikacji i o swoich doświadczeniach bliskości z Maryją.

SŁUCHAJ RADIA JASNA GÓRA ONLINE

 

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę