Nasze projekty

Planer na maj z Maryją [POBIERZ]

Maj to jeden z tych miesięcy w roku, w których szczególnie nasza uwaga skupiona jest na Maryi. Na dobre wykorzystanie tych 31 dni mamy dla Was planer pełen pomysłów na budowanie bliskości z Maryją.

Reklama

W planerze znajduje się majowy kalendarz z zadaniami na każdy dzień. Wśród nich jest modlitwa, lektura, ale także zachęta do osobistej refleksji, a nawet spaceru z Maryją. W realizowaniu kolejnych zadań przyda się także notes.

Proponowane przez nas teksty można znaleźć na naszym portalu, ale wszystkie zebrane są także w książce „30 scen z życia Maryi”, którą można nabyć w naszym sklepie Dobroci (do końca majówki wysyłka do paczkomatu za 0 zł). Do książki można zamówić również wyjątkowy, dopasowany do niej notes. Jeśli jednak zdecydujecie się na samą książkę, do poszczególnych zadań wystarczy zwykły zeszyt, notatnik czy kalendarz.

Planer można pobrać i wydrukować, ale można z niego skorzystać także na telefonie czy komputerze – wtedy łatwo również będzie korzystać z załączonych do niego linków. Plik składa się z 2 stron.

Reklama
Reklama

Podobnie jak książkę „30 scen z życia”, planer ten przygotowały kobiety dla kobiet. Zadania, które się w nim znalazły pomogą czytelniczkom nie tylko odkryć wartość bliskiej relacji z Maryją, ale także przejrzeć się w Jej osobie jak w lustrze i odpowiedzieć sobie na ważne życiowe pytania.

POBIERZ PLANER W FORMACIE PDF

Reklama
Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite