Nasze projekty

Zostań wolontariuszem i zamieszkaj na tydzień na Jasnej Górze!

Wolontariat na Jasnej Górze? Dlaczego nie! Na wyjątkową przygodę zapraszają członków Ruchu Czystych Serc jasnogórscy paulini.

Niemal przez całe wakacje na Jasnej Górze będzie można spotkać członków Ruchu Czystych Serc. W specjalnym namiocie przed szczytem jasnogórskim wolontariusze RCS będą rozdawać foldery informacyjne oraz pismo „Miłujcie się!”. Pomogą również w przyjmowaniu pielgrzymów przybywających do sanktuarium.

Do wolontariatu poszukiwaniu są członkowie Ruchu w wieku 18-35 lat. Mile widziana jest znajomość języków obcych. Każdy może zgłosić się na dowolnie wybrany tydzień wolontariatu między 2 lipca a 27 sierpnia. Posługa odbywać się będzie w systemie zmianowym 9:30-15:00 oraz 15:00-21:30. Wolontariusze będą działać w 6-osobowych grupach.

Wakacyjny wolontariat to niesamowita okazja, by zobaczyć również setki tysięcy pielgrzymów przybywających tradycyjnie w tym czasie do Matki Bożej Jasnogórskiej!

Reklama
Reklama

Każdemu, kto zgłosi się do tej wyjątkowej posługi, jasnogórscy paulini zapewnią zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie i opiekę duszpasterską.

Koordynatorem wolontariuszy będzie o. Tomasz Tlałka. Chętni mogą się zgłaszać do ks. Jerzego Molewskiego z RCS drogą mailową na adres [email protected]


ZOBACZ WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Reklama
Reklama

stacja7/ot

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite