Nasze projekty

„Zostań patronem ubogich”. Fundacja Kapucyńska zaprasza na Patronite

Dzięki serwisowi Patronite każdy może stać się "Patronem Ubogich". Fundacja Kapucyńska zaprasza do regularnego wsparcia jej podopiecznych.

Poprzez utworzenie konta w serwisie Patronite Fundacja Kapucyńska im. bł. Aniceta Kopińskiego chce zbudować grupę patronów, którzy będą mogli nie tylko wspierać regularnie prace Fundacji, ale także stać się jej przyjaciółmi przez poznawanie podopiecznych Fundacji i jej działań.

Osoby, które zdecydują się wesprzeć działania Fundacji poprzez Patronite mogą dowiedzieć się na co przeznaczone są ich pieniądze. W serwisie można przeczytać historie jej podopiecznych, w których wskazane są ich konkretne potrzeby: od posiłków i leków po zapewnienie opału na czas zimy czy pomoc w przygotowaniu miejsca zamieszkania.

Za okazane wsparcie Fundacja dziękuje patronom na różne sposoby. Będą wysyłać wiadomości z relacjami ze swoich inicjatyw, zdjęcia, można również otrzymać różaniec zrobiony przez podopiecznych Fundacji. Przede wszystkim jednak zapewniają modlitwę za wszystkich ofiarodawców.

Reklama
Reklama

Zobacz konto Patronite Fundacji Kapucyńskiej.

os, KAI/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę