Nasze projekty

Wojciech Modest Amaro zostanie dziadkiem! „To najpiękniejsze wydarzenie”

Znany restaurator radosną nowinę ogłosił publikując krótkie nagranie w mediach społecznościowych. Jego pierwsza wnuczka już wkrótce przyjdzie na świat. Dziewczynka otrzyma wyjątkowe imię.

fot. wojciechmodestamaro/instagram.com

Wojciech Modest Amaro to znany polski kucharz i restaurator. W życiu prywatnym wraz żoną Agnieszką stawiają na chrześcijańskie wartości. Niejednokrotnie w wywiadach podkreślali, że wiara jest dla nich bardzo ważna. Mamy w domu kaplicę, gdzie możemy się modlić. Dla nas to jest normalne, wręcz naturalne – mówił niegdyś w rozmowie z Michałem Dziedzicem z portalu internetowego „Pudelek”.

ZOBACZ: Wojciech Modest Amaro: „Być dobrym ojcem, to zaprzeć się samego siebie”

Wielką wartością jest dla nich także rodzina. Wspólnie wychowują dwóch synów: Nicolasa i Gabriela, a także dwie córki Agnieszki: Zuzannę i Karolinę. Obie są już w szczęśliwych związkach małżeńskich. Jak się okazało niedawno, Karolina spodziewa się dziecka.

Reklama

Radosną nowinę przekazali w mediach społecznościowych szczęśliwi dziadkowie, przy okazji zdradzając imię nienarodzonej wnuczki. Dziewczynka będzie nosić imię Rita! Będziemy dziadkami! To najpiękniejsze wydarzenie Nowego roku. Rita we can”t wait to meet you [pol. nie możemy się doczekać, żeby Cię poznać] – czytamy w opisie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Chef Modest Amaro (@wojciechmodestamaro)

pa/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę