Wiara. Rozum. Książka. Jaka powinna być odpowiedź na aktualne problemy duchowości?

Tomasz Terlikowski, Marek Zając, Sebastian Duda spotkają się na wyjątkowej debacie, która będzie szukała odpowiedzi na aktualne problemy wiary, rozumu i duchowości we współczesnym świecie. Inspiracją do najbliższego spotkania będzie książka Georga Weigel'a "Następny papież. Urząd Piotra i misja Kościoła".

fot. Ferchu 1965/Cathopic

Wiara. Rozum. Książka

Instytut Prymasa Józefa Glempa w Inowrocławiu zaprasza na cykl 10 spotkań online pt. Wiara.Rozum.Książka. W czasie debaty eksperci będą dyskutować na temat aktualnych problemów wiary, kościoła, rozumu i duchowości w oparciu o najnowsze publikacje książkowe.

Celem projektu jest promocja czytelnictwa. W każdym odcinku goście będą omawiać najnowsze książki, które mogłyby stanowić inspirację do dyskusji na temat wiary i rozumu. Do każdego spotkania zaproszone będą dwie osoby z grona publicystów, ekspertów, intelektualistów. Moderatorem spotkań będzie red. Marek Zając, znany dziennikarz zajmujący się tematyką religijną i społeczną.

„Następny papież. Urząd Piotra i misja Kościoła”

Podczas drugiego spotkania inspiracją do poszukiwań będzie książka „Następny papież. Urząd Piotra i misja Kościoła” – George Weigel. Wydarzenie odbędzie się 15 lipca br. o godz. 21:00 na kanale Instytutu w serwisie internetowym YouTube.

Reklama
Reklama

W czasie godzinnej debaty online red. Marek Zając, dziennikarz i publicysta oraz eksperci: dr Tomasz Terlikowski i dr Sebastian Duda, będą szukać odpowiedzi na aktualne problemy wiary, rozumu, duchowości.

Weź udział w debacie >>>

kw/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę