Nasze projekty

Wiara. Rozum. Książka. Jaka powinna być odpowiedź na aktualne problemy duchowości?

Tomasz Terlikowski, Marek Zając, Sebastian Duda spotkają się na wyjątkowej debacie, która będzie szukała odpowiedzi na aktualne problemy wiary, rozumu i duchowości we współczesnym świecie. Inspiracją do najbliższego spotkania będzie książka Georga Weigel'a "Następny papież. Urząd Piotra i misja Kościoła".

fot. Ferchu 1965/Cathopic

Wiara. Rozum. Książka

Instytut Prymasa Józefa Glempa w Inowrocławiu zaprasza na cykl 10 spotkań online pt. Wiara.Rozum.Książka. W czasie debaty eksperci będą dyskutować na temat aktualnych problemów wiary, kościoła, rozumu i duchowości w oparciu o najnowsze publikacje książkowe.

Celem projektu jest promocja czytelnictwa. W każdym odcinku goście będą omawiać najnowsze książki, które mogłyby stanowić inspirację do dyskusji na temat wiary i rozumu. Do każdego spotkania zaproszone będą dwie osoby z grona publicystów, ekspertów, intelektualistów. Moderatorem spotkań będzie red. Marek Zając, znany dziennikarz zajmujący się tematyką religijną i społeczną.

„Następny papież. Urząd Piotra i misja Kościoła”

Podczas drugiego spotkania inspiracją do poszukiwań będzie książka „Następny papież. Urząd Piotra i misja Kościoła” – George Weigel. Wydarzenie odbędzie się 15 lipca br. o godz. 21:00 na kanale Instytutu w serwisie internetowym YouTube.

Reklama
Reklama

W czasie godzinnej debaty online red. Marek Zając, dziennikarz i publicysta oraz eksperci: dr Tomasz Terlikowski i dr Sebastian Duda, będą szukać odpowiedzi na aktualne problemy wiary, rozumu, duchowości.

Weź udział w debacie >>>

kw/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę