Nasze projekty

W Dzień Matki modlimy się za nasze Mamy na Jasnej Górze. Wyślij swoją intencję!

Już 26 maja będziemy po raz kolejny wspólnie świętować Dzień Matki w Sanktuarium na Jasnej Górze. To właśnie u stóp Matki Bożej Częstochowskiej chcemy modlić się za nasze Mamy - zachęcamy do wysyłania swoich intencji i uczestnictwa we Mszy św. o godz. 18.30.

Reklama

Wyślij swoją intencję

Modlitwa za mamę jest najlepszym sposobem zadbania o tę, która nas urodziła. Za co chcesz podziękować swojej Mamie? A może chcesz poprosić Maryję o jakąś szczególną łaskę dla Niej? Serdecznie zachęcamy Czytelników Stacji7 do przesyłania intencji modlitewnych, które podczas Mszy św. zostaną złożone na ołtarzu. Intencje można wpisywać do 25 maja poprzez poniższy formularz.

[Wysyłanie intencji zakończyło się. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za Mamy za rok!]

Msza święta i transmisja online

Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze w intencji Mam odbędzie się w środę, 26 maja o godz. 18.30. Ze względu na pandemię zachęcamy także do uczestnictwa we Mszy św. za pośrednictwem transmisji na żywo, prowadzonej przez ojców paulinów – będzie ona dostępna na portalu Stacja7 oraz na kanałach Sanktuarium.

Reklama
Reklama

Patronat nad wydarzeniem sprawują Radio Jasna Góra, Jasnogórski Instytut Maryjny, Biuro Prasowe Jasnej Góry i Klasztor oo. Paulinów w Krakowie „Na Skałce”.

Powierzmy naszej niebiańskiej Matce, wszystkie “ziemskie” Mamy!
Zapraszamy – 26 maja o godz. 18.30.

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę