Nasze projekty

Tłumy na filmie „Nieplanowane”. 4 najlepiej oglądany film w weekend

Film "Nieplanowane" w ciągu pierwszych 3 dni wyświetlania w polskich kinach obejrzało aż 52 tys. ludzi - dowiedzieliśmy się u dystrybutora czyli Rafael Film.

Taki wynik oznacza wysokie 4. miejsce pod względem popularności w Polsce w miniony weekend. Poinformowano również, że film zdobył 1. miejsce pod względem liczby widzów na seans. 

– Cieszymy się, że tylu ludzi poszło na ten film i to pomimo trudnego weekendu, związanego z wyjazdami na groby bliskich. Mamy nadzieję, że on zmieni myślenie o aborcji u wielu osób – mówi Liliana Surma z Rafael Film, który jest dystrybutorem obrazu w Polsce.

?PRZECZYTAJ: “Nieplanowane”. Film, który zmienia perspektywę

Reklama

Czwarte miejsce w weekend otwarcia to wynik porównywalny do wyniku w USA: tam również udało się uzyskać temu obrazowi czwartą pozycję na początku wyświetlania, oczywiście biorąc pod uwagę inną skalę wyświetlania. W Polsce film pokazują dotychczas 173 kina, w USA było to 1500 kin. 

Wielkie liczby widzów na „Nieplanowane” potwierdzają też relacje różnych osób w mediach społecznościowych. Wielu napisało, że miało trudność z dostaniem biletu, że oglądało film przy pełnej sali, wielu też zwracało uwagę na ciszę po zakończeniu emisji albo przeciwnie: brawa.

Tak swój seans wspominał ks. Janusz Chyła:

Reklama

 

A tak napisała o nim s. Anna Maria Pudełko:

 

Film „Nieplanowane” jest wyświetlany w całej Polsce, m.in. w sieci kin Multikino, Helios i Cinema3D.

?PRZECZYTAJ: Aneta Liberacka:“Nieplanowane”. Demaskuje kłamstwo o “trosce o kobiety”

ad/Stacja7

 

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę