Nasze projekty

„Teologia ciała odpowiedzią na kryzys tożsamości współczesnego człowieka”. Cykl warsztatów z dr Siemion

Jaką wizję człowieka, jego cielesności, miłości i ludzkiej seksualności miał św. Jan Paweł II? Startuje cykl warsztatów pt. "Teologia ciała odpowiedzią na kryzys tożsamości współczesnego człowieka".

fot. Levan Ramishvili / Flickr

We wtorek, 14 lutego, o godz. 18.00 w Białej Sali przy Sanktuarium św. Jana Pawła II, ul. Tutus Tuus 32, odbędzie się spotkanie otwarte pt. „Teologia ciała odpowiedzią na kryzys tożsamości współczesnego człowieka”. To jednocześnie cykl warsztatów z dr Magdaleną Siemion.

„Teologia ciała jest najbardziej twórczą, jak do tej pory, chrześcijańską odpowiedzią na rewolucję seksualną i dokonane przez nią spustoszenie osoby ludzkiej” – stwierdził Georg Weigel. „Teologia ciała pozostawia w cieniu wszystko, co do tej pory na ten temat zostało powiedziane przez XX wieków historii chrześcijaństwa” – mówił bp Andreas Laun.

„To tylko dwa cytaty z bardzo wielu, które podkreślają, jak ważną i potrzebną myślą jest teologia ciała św. Jana Pawła II. Chcesz poznać jej podstawy? Dowiedzieć się, jaką wizję człowieka, jego cielesności, miłości, ludzkiej seksualności miał polski Papież?
Przyjdź na otwarte spotkanie już 14 lutego 2023 r. o godz. 18.00!”

Reklama

kh, mat. prasowe/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę