Nasze projekty

Społeczność ojców Tato.Net prosi o pomoc

Organizują warsztaty i konferencje dla ojców, wspierają w codziennych zmaganiach z mądrym wychowywaniem dzieci a teraz sami potrzebują pomocy. Inicjatywa Tato.Net uruchomiła zbiórkę pieniężną, ponieważ jej dalsza działalność stoi pod znakiem zapytania.

Problemy finansowe, stawiające pod znakiem zapytania dalszą działalność Tato.Net pojawiły się w związku z pandemią, która uniemożliwiła organizowanie regularnych warsztatów czy konferencji. Właśnie dlatego uruchomiono publiczną zbiórkę, aby sympatycy, uczestnicy inicjatywy czy po prostu ludzie dobrej woli mogli wspomóc istnienie dzieła. 

Aby przetrwać, Inicjatywa potrzebuje 300 regularnych darczyńców. W tej chwili jest ich 90 i udało się zebrać jedną trzecią środków, a potrzeba znacznie więcej.

Wsparcie jest potrzebne sale, przede wszystkim na opracowywanie szkoleń, programów edukacyjnych dla Ojcowskich Klubów, organizację wydarzeń, wszelkich warsztatów, transport, koszty biurowe, czynsz, opłacenie rachunków, wynagrodzenia, działania promocyjne, wydawnicze, prowadzenie portalu.

Reklama
Reklama

– Potrzebujemy około 50 tys. zł. Jeśli nie zbierzemy tej kwoty, będziemy zmuszeni zakończyć wiele z podjętych inicjatyw

– mówi dr Dariusz Cupiał, pomysłodawca Tato.Net.

Przeczytaj również

  Zrzutkę już wsparły kobiety, których mężowie, dzięki Tato.Net, stali się obecnymi i zaangażowanymi ojcami. Zwracają uwagę, że z działań Tato.Net korzystają całe rodziny: lepszy ojciec to szczęśliwsza żona i szczęśliwsze dzieci. Swoje historie opowiedziały w specjalnym filmie:

  Reklama
  Reklama

  Inicjatywa Tato.Net istnieje od 16 lat. To pierwsza w Polsce i największa platforma edukacji i wsparcia zaangażowanych i odpowiedzialnych ojców. Inicjatywa Tato.Net jest prowadzona przez Fundację Cyryla i Metodego, oficjalnie uznaną za organizację pożytku publicznego. Historie uczestników wydarzeń Tato.Net pokazują, że czasem wystarczy jeden fragment z książki, jedno zdanie wypowiedziane na konferencji, aby poruszył się mały kamyk, który uruchamia lawinę dobrych zdarzeń. 

  Inicjatywę można wesprzeć >>tutaj

  Reklama

  ad/Stacja7

   

  Najciekawsze artykuły

  co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

  Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

  Reklama

  SKLEP DOBROCI

  PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

  Reklama
  WIARA I MODLITWA
  Wspieraj nas na Patronite