Nasze projekty

Przyszli na pogrzeb i znaleźli ciało proboszcza. Sprawę wyjaśnia policja

Ciało 58-letniego duchownego z parafii w Blizanowie, pod Kaliszem odnaleźli w zakrystii wierni, którzy przyszli na pogrzeb jednego z mieszkańców miejscowości. Dokładne okoliczności i przyczyny śmierci ustalane są przez policję.

fot. Vianney Saray/cathopic.com

Do zdarzenia doszło we wtorek, tuż przed godz. 13 na terenie kościoła p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Blizanowie w powiecie kaliskim. Na ten dzień zaplanowane były uroczystości pogrzebowe jednego z mieszkańców parafii, którym miał przewodniczyć miejscowy proboszcz. Jeszcze przed samym pogrzebem zebrani widzieli księdza udającego się do zakrystii.

Zaniepokojeni, długim niepojawieniem się kapłana udali się do zakrystii, która była zamknięta od środka. Po około 20 minutach zebrani postanowili wywarzyć drzwi. Niestety w środku odnaleziono ciało 58-letniego duchownego.

Na chwilę obecną mogę jedynie potwierdzić, że pod nadzorem prokuratury rejonowej w Kaliszu ustalamy dokładne okoliczności i przyczyny zgonu 58-letniego mężczyzny w powiecie kaliskim – przekazał portalowi kalisz24.info.pl komendant Witold Woźniak z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Reklama

pa, kalisz24.info.pl/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę