Piękny wpis Lewandowskiego po gali Złotej Piłki. „Dziękuję Aniu – jesteś miłością mojego życia”

Robert Lewandowski zajął drugie miejsce w plebiscycie Złotej Piłki oraz otrzymał statuetkę dla najlepszego napastnika roku. Po uroczystej gali piłkarz pogratulował zwycięzcy, ale zwrócił się również do kolegów, kibiców i najbliższych.

fot. Wikipedia Commons

Podczas poniedziałkowej gali w Paryżu poznaliśmy zwycięzcę plebiscytu Złotej Piłki. Statuetka po raz siódmy trafiła do argentyńskiego piłkarza Leo Messiego.

Po wręczeniu nagród Lewandowski zamieścił na Twitterze wpis, w którym gratuluje Argentyńczykowi. „Gratulacje dla Leo Messiego i Alexii Putellas za wygranie Złotej Piłki. Gratulacje również dla wszystkich nominowanych graczy!” – napisał.

Polak odniósł się również do nagrody dla najlepszego napastnika roku, którą otrzymał. „Żaden zawodnik nie może wygrać indywidualnej nagrody bez najsilniejszego zespołu i wiernych fanów stojących za nim. Dziękuję za wsparcie” – napisał Lewandowski.

„Dziękuję Aniu – jesteś miłością mojego życia”

Na Instagramie i Facebooku piłkarz zamieścił dłuższy wpis, w którym podziękował dziennikarzom oraz kibicom. „Dziękuję też moim kolegom z reprezentacji Polski i Bayernu Monachium. Chcę podziękować również moim fanom za wspieranie mnie każdego dnia, to wiele dla mnie znaczy” – napisał.

Na koniec piłkarz w pięknych słowach zwrócił się do najbliższych. „I najważniejsze, wielkie podziękowania dla mojej rodziny. Dziękuję Mamo, dziękuję Aniu – jesteś miłością mojego życia i moją najlepszą przyjaciółką. Dziękuję mojej siostrze Milenie, moim przyjaciołom i teamowi za ciągłe wsparcie – to fundament moich osiągnięć. Dziękuję wam” – zakończył.

Reklama

kh/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę