Nasze projekty

Oszuści podszywają się pod o. Szustaka. „Walczmy z takimi nieuczciwymi działaniami”

O. Adam Szustak poinformował, że na facebooku pojawił się kolejny fałszywy profil podszywający się pod niego. Dominikanin apeluje do internautów o pomoc.

fot. Langusta na palmie/facebook.com (print screen)

Kilka dni temu na profilu „Langusta na palmie” – jedynym oficjalnym facebook’owym koncie o. Adama Szustaka – pojawił się komunikat, w którym poinformowano, że ktoś podszywa się pod znanego rekolekcjonistę. „Drodzy Langustowicze, z przykrością musimy Was poinformować, że na Facebooku pojawił się kolejny, fałszywy profil podszywający się pod Ojca Adama” – zaznaczono.

ZOBACZ>>> Maryja objawiająca się… gospodyni. O. Adam Szustak o wyjątkowym objawieniu w Irlandii

Profil znajduje się pod nazwą: „Adam Szustak Szustak”. „Chcemy stanowczo podkreślić, że jedynym oficjalnym profilem, z którego Ojciec Adam komunikuje się z Wami, jest „Langusta na palmie”. Wszelkie inne konta, które podają się za Ojca Adama, są oszustwem” – czytamy.

Reklama

Jak podkreślono dalej, oszuści wysyłają wiadomości, próbując wprowadzić internautów w błąd. Administratorzy „Langusty na palmie” poinformowali, że fałszywy profil został już zgłoszony, ale proszą użytkowników, aby także to zrobili. „W ilości siła! Jeśli natkniecie się na inne podejrzane profile, prosimy, zgłaszajcie je jako fałszywe. Dbajmy razem o nasze bezpieczeństwo w sieci i walczmy z takimi nieuczciwymi działaniami” – dodano na koniec.

facebook.com, deon.pl/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę