Nasze projekty

O. Leon Knabit jako taksówkarz

W środę na ulicach Krakowa pojawi się specjalna taksówka z o. Leonem Knabitem OSB. Akcja jest kolejnym elementem kampanii promocyjnej Województwa Małopolskiego pod hasłem „Młodość to stan ducha”, związanej ze zbliżającymi się Światowymi Dniami Młodzieży.

„Już w najbliższą środę, 20 lipca po krakowskich ulicach będzie kursować wyjątkowa taksówka. Komu uda się ją złapać, będzie mógł „za jeden uśmiech” podróżować po stolicy Małopolski w towarzystwie ojca Leona Knabita” – informują pomysłodawcy kampanii „Młodość to stan ducha” z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Taksówka z o. Knabitem czekać będzie na pasażerów w różnych miejscach Krakowa. Żeby dowiedzieć się, gdzie w danej chwili można ją spotkać, należy śledzić akcję na profilu Małopolski na Snapchacie (malopolskasnap), gdzie na bieżąco będą pojawiać się także relacje z przejazdów. Każdy, komu uda się wsiąść do taksówki nie tylko będzie mógł spotkać się i porozmawiać z o. Leonem Knabitem, ale także otrzyma zestaw małopolskich upominków.

Podróżowanie po Krakowie w towarzystwie tynieckiego benedyktyna jest kolejnym elementem kampanii promocyjnej Województwa Małopolskiego pod hasłem „Młodość to stan ducha”, związanej ze zbliżającymi się Światowymi Dniami Młodzieży. Twarzą kampanii jest właśnie o. Leon Knabit, który spogląda na Małopolan z billboardów, zaprasza do wspólnego zdjęcia na citylightach lustrzanych, czy podróżuje krakowskimi tramwajami.

Reklama
Reklama

Ojca Leona można także zobaczyć w roli spadochroniarza w spocie promocyjnym Małopolski, emitowanym w TVN oraz TVP. Kampania jest również prowadzona w internecie – na oficjalnych profilach Małopolski na Facebooku, Snapchacie, Intagramie i Youtube.


pra / Kraków

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite