Nasze projekty

Nowy trener reprezentacji Polski na konferencji zacytował Jana Pawła II

Nowy trener piłkarskiej reprezentacji Polski Portugalczyk Paulo Sousa w czasie pierwszej konferencji prasowej z polskimi dziennikarzami zacytował Jana Pawła II. „Te słowa są dla mnie szczególnie istotne” – powiedział.

Youtube.com/Łączy Nas Piłka

W czwartek w Warszawie odbyła się pierwsza konferencja prasowa z nowym selekcjonerem Paulo Sousą, który zastąpił na tym stanowisku Jerzego Brzęczka.

Swoje przemówienie Portugalczyk zaczął od nawiązania do Jana Pawła II. Chciałbym na tym miejscu wspomnieć papieża Jana Pawła II i kilka istotnych słów, które kiedyś wypowiedział i które dla mnie były szczególnie istotne, i które mogą nam dać nadzieję. Dla mnie te słowa są naprawdę istotne, myślę, że powinny być takie dla nas wszystkich w tych czasach – stwierdził. Modlę się z Wami, aby nigdy, ale to nigdy się nie poddawać. Nigdy nie tracić nadziei, nigdy nie wątpić, nigdy się nie podawać, nie bójcie się – powiedział Sousa, cytując papieża.

Reklama
Reklama

Polska to kraj pełen wiary, gdzie rodzina jest zawsze na pierwszym miejscu, gdzie zawsze jest najważniejsza. Dlatego też postarajmy się zbudować razem zespół, kadrę narodową z wiarą, z nadzieją i z przekonaniem, że zwyciężymy. To pierwsze słowa, które chcę przekazać  – słowa nadziei, zaufania i wiary. Stwórzmy ogromną narodową rodzinę, która będzie wspierała kadrę narodową, abyśmy zdobywali tytuły – dodał.

SPRAWDŹ: Paulo Sousa nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

ag/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę