Nasze projekty

Noc Świadectw. O spotkaniach człowieka z Bogiem

Świadectwa osób różnych stanów, ale również możliwość adoracji i spowiedzi, to wszystko czeka uczestników X Nocy Świadectw, na którą w sobotę 26 września o godz. 19:30 zaprasza parafia św. Michała Archanioła w Warszawie.

To wielowymiarowe wydarzenie ewangelizacyjne co roku gromadzi setki osób. Organizatorzy zapewniają, że będzie można usłyszeć historie ludzi, którzy doświadczyli w swoim życiu działania Boga.

„W tym roku, jeśli sytuacja epidemiologiczna pozwoli, spotkamy się by znów usłyszeć opowieści, które wzruszają, nawracają, skłaniają do myślenia, a czasem potrafią nawet rozbawić. Zawsze jednak są dowodem na to, że Pan Bóg z nas nie rezygnuje, że chce zmieniać nasze życie i prowadzić Swoimi ścieżkami, bo nas bardzo kocha” – podkreślają organizatorzy.

X Noc Świadectw rozpocznie się o godz. 19.30. Świadectwa to główny, ale nie jedyny punkt programu spotkania. Będzie można poprosić o modlitwę wstawienniczą, przystąpić do sakramentu spowiedzi, a w kaplicy Matki Bożej przez całą noc będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu.

Reklama
Reklama

Muzycznie uczestnikom będzie towarzyszył zespół „Coraz bliżej” związany z ośrodkiem pallotyńskim na ul. Skaryszewskiej. Na zakończenie Nocy Świadectw zostanie odprawiona Msza św.

W czasie poprzednich edycji „Nocy Świadectw” wystąpili m.in. Dominika Figurska, Ania Golędzinowska, Jan Budziaszek, Magdalena Frączek, Krzysztof Ziemiec i wiele innych osób, które dzieliły się swoją wiarą. „Podczas piątej – jubileuszowej Nocy Świadectw – w kościele na Puławskiej świadectw niezwykłych spotkań człowieka z Bogiem słuchało ponad tysiąc osób!” – podkreślają organizatorzy.

Organizatorem Nocy Świadectw jest Diakonia Ewangelizacyjna Odnowy w Duchu Świętym, działająca przy parafii św. Michała Archanioła w Warszawie, grupy modlitwy wstawienniczej Odnowy w Duchu Świętym oraz wspólnota parafialna.

Reklama
Reklama

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad sanitarnych oraz będzie transmitowane w mediach społecznościowych. Więcej informacji na stronie internetowej parafii oraz Facebooku.

mat. prasowe, kh/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite