Lewandowski do kibiców: Dziękujemy, że jesteście

Po odpadnięciu z Euro 2020 kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski skierował specjalne słowa do kibiców. „Dziękujemy za wasze wsparcie, za wiarę w nasze możliwości” – napisał.

Facebook.com/Robert Lewandowski

Wszyscy jesteśmy rozczarowani i zdajemy sobie sprawę, że ta historia mogła potoczyć się zupełnie inaczej. Walczyliśmy do…

Posted by Robert Lewandowski on Thursday, June 24, 2021

Swoje przesłanie do kibiców Lewandowski zamieścił na profilu na Facebooku. „Wszyscy jesteśmy rozczarowani i zdajemy sobie sprawę, że ta historia mogła potoczyć się zupełnie inaczej. Walczyliśmy do końca. Dziękujemy za Wasze wsparcie, za wiarę w nasze możliwości – mamy zespół, który może w niedalekiej przyszłości przynieść nam wszystkim wiele radości. Dziękujemy, że jesteście” – napisał.

Reprezentacja Polski odpadła po fazie grupowej Euro 2020. W pierwszym meczu przegrała ze Słowacją 1:2, później zremisowała z Hiszpanią 1:1, a na koniec uległa Szwecji 2:3.

Reklama
Reklama

Robert Lewandowski w całym turnieju strzelił trzy bramki. Zapewnił remis z Hiszpanami i dwukrotnie pokonał golkipera Szwecji. To jednak nie wystarczyło do awansu do fazy pucharowej turnieju.

ag/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę