Nasze projekty

Jutro zostanie zaprezentowany plan wizyty papieża w czasie ŚDM

Jednocześnie w Warszawie i Krakowie odbędzie się w sobotę, 12 marca o godz. 12.00 prezentacja ramowego programu wizyty papieża Franciszka w Polsce oraz Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w lipcu br.

W konferencji w Warszawie wezmą udział: abp Celestino Migliore, nuncjusz apostolski w Polsce oraz bp Artur Miziński, sekretarz generalny Episkopatu Polski i przewodniczący Komitetu Organizacyjnego ds. Wizyty Ojca Świętego w Polsce w 2016 r.

Obecne będą także min. Małgorzata Sadurska – szefowa Kancelarii Prezydenta RP i min. Beata Kempa – szefowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i przewodnicząca Zespołu ds. przygotowania wizyty Jego Świątobliwości Papieża Franciszka w Rzeczypospolitej Polskiej w 2016 r. oraz wsparcia organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

Konferencję poprowadzi Marcin Przeciszewski, prezes Katolickiej Agencji Informacyjnej.

Reklama
Reklama

Konferencja prasowa odbędzie się w sobotę 12 marca, o godz. 12.00 w siedzibie Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 6.

W konferencji w Krakowie wezmą udział kard. Stanisław Dziwisz, metropolita krakowski oraz bp Damian Muskus, koordynator generalny Komitetu Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

Konferencja prasowa odbędzie się w sobotę 12 marca, o godz. 12.00 w sali Okna Papieskiego w Domu Arcybiskupów Krakowskich (ul. Franciszkańska 3, Kraków).

Reklama
Reklama

Organizatorem konferencji w Warszawie jest Katolicka Agencja Informacyjna.

Organizatorami konferencji w Krakowie są Biuro Rzecznika Prasowego Archidiecezji Krakowskiej oraz Biuro Prasowe Komitetu Organizacyjnego ŚDM 2016.


lk / Warszawa, Kraków

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite