Nasze projekty

Jestem młody duchem! Lednica Seniora już 1 września

Wszyscy, którzy z różnych powodów nie mogli uczestniczyć w czerwcowym Spotkaniu Młodych na Lednicy są zaproszeni na jednodniową Lednicę Seniora - plenerowe spotkanie modlitewne, które 1 września już po raz 15. odbędzie się przy Bramie Rybie.

Na Lednicę Seniora nie przyjeżdżają wyłącznie ludzie starsi, pragnący poczuć młodzieńczy klimat spotkania przy Bramie Rybie. – Pragniemy, by na tę Lednicę poczuli się zaproszeni wszyscy, którzy są młodzi duchem, a którzy nie byli na XXII Spotkaniu Młodych 2 czerwca bo na przykład za długo czy na Lednicy Dziecka; Ci, którzy pragną poznać dzieło Ojca Jana, chcą się z nami pomodlić i wspólnie wybrać Chrystusa pod Bramą – Rybą. To naprawdę zaproszenie skierowane do wszystkich. A jeśli rodzicom i dziadkom będą towarzyszyć dzieci, tym lepiej! – zachęcają organizatorzy pod kierunkiem o. Wojciecha Prusa OP i o. Mateusza Kosiora OP.

W tym roku hasło „Jestem” uzupełniają o okrzyk „Młody duchem”. >>Zobacz zaproszenie w formie filmowej

Reklama
Reklama

Lednica Seniora to bardziej skondensowana forma „zwykłej” Lednicy, trwająca od rana do popołudnia. Program tegorocznego spotkania przedstawia się następująco:

9:00 Otwarcie Pól Lednickich
12:00 Msza Św. z konferencją
15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
16:00 Nabożeństwo JESTEM i adoracja
17:00 Przejście przez Bramę-Rybę

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się online >>  Spotkanie odbywa się pod gołym niebem. Na miejscu znajduje się parking, sklepik z pamiątkami i książkami oraz kawiarenka. Uczestnicy zachęceni są do składania dobrowolnej ofiary w wysokości 10 zł, która pomoże pokryć koszty organizacji niezbędnej infrastruktury.
Wszystkich nieposiadających własnego auta organizatorzy zapraszają do skorzystania z busów kursujących na Pola Lednickie ze stacji kolejowej w Lednogórze lub podłączania się pod którąś z grup autokarowych jadących z Poznania.

Reklama
Reklama

ad/Stacja7

 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite