Nasze projekty

Jarmark Dominikański w Warszawie już 28 maja

28 maja przy klasztorze oo. Dominikanów na Służewie odbędzie się już osiemnasty Jarmark Dominikański. Co roku z tej okazji przybywają tłumy parafian i sympatyków. Atrakcyjny program zaadresowany dosłownie do każdego, zarówno dorosłego jak i młodego uczestnika, dostarczy niezapomnianych wrażeń. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wielkie Otwarcie odbędzie się już o 10:30 na scenie, która jak co roku będzie obfitowała w moc atrakcji. Na początek wyczekiwany przez wszystkich występ braci nowicjuszy, a następnie bogaty program przygotowany przez Służewski Dom Kultury. Z kolei w okolicy godziny 16:00 scenę poruszy fala niespodzianek z dominikańskim akcentem w tle, które z pewnością nie zawiodą wytrwałych.

O godzinie 18:15 rozpocznie się wydarzenie, które niejednokrotnie wzbudziło silne emocje – mowa o fanterii i przede losowaniu nagród głównych. Na zakończenie, o godzinie 20:15, tłumy rozbudzi zespół, którego repertuar piosenek zna każde pokolenie – T.Love z niezastąpionym wokalem Muńka Staszczyka i nieśmiertelnym utworami m.in.: „Chłopaki nie płaczą”, czy „King”. Nie zabraknie również świeżości z nowej płyty.

W trakcie trwania Jarmarku będzie można przespacerować się wśród ponad 130 stoisk oferujących różnorodne towary od biżuterii, przez ceramikę, po artykuły spożywcze. Najmłodsi z pewnością swoje miejsce odnajdą w strefie dla dziecka z dmuchanymi zjeżdżalniami, kulami wodnymi, szczudlarzami i wieloma innymi atrakcjami. Oprócz tego czekać będą: strefa relaksu z leżakami, kawiarenki, antykwariat, gra rodzinna w ogrodzie przygotowywana pod tajemniczym tytułem – „Klasztorne zakamarki”, wenta, fanteria i wiele, wiele innych aktywności.

Reklama
Reklama

Jarmark potrwa od 10.30 do około 21.30 na placu przy klasztorze oo. Dominikanów przy Dominikańskiej 2 w Warszawie. Więcej informacji na stronie www.jarmark.sluzew.dominikanie.pl

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę