Nasze projekty

Czy możliwy jest Boży coaching? Warsztaty dla kobiet

Już w niedzielę 7 kwietnia Wydawnictwo “Fronda” zaprasza na warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet "Jak Judyta", które podczas Targów Wydawców Katolickich poprowadzi znana psychoterapeutka Małgorzata Kornacka. Warsztaty zostały przygotowane w oparciu o jej książkę „Boży Coaching”.

Warsztaty będą dotyczyły esencji kobiety, czyli piękna wewnętrznego, zewnętrznego, jak również piękna w relacjach. W tematykę piękna kobiety – uczestniczki warsztatów wprowadzi również Anna Popek.

– Niektórzy uważają, że coaching to magia i techniki okultystyczne. W najlepszym wypadku – praktyki o wątpliwych i kontrowersyjnych podstawach teoretycznych i filozoficznych. Zauważają, że coaching posługuje się pustymi słowami-wytrychami, jak samorozwój czy samorealizacja, które można wypełnić dowolną treścią – zauważają organizatorzy wydarzenia. Dlatego – piszą – wspólnie z Małgorzatą Kornacką sprawdzą, co się stanie, jeśli te puste słowa-wytrychy wypełnimy biblijną treścią. By stały się kluczami do wejścia – na drogę zbawienia.

Warsztaty odbędą się 7 kwietnia, ostatniego dnia Targów Wydawców Katolickich, w namiocie Targowym przed Arkadami Kubickiego, o godz. 15. Współorganizatorem wydarzenia jest serwis miamaria.pl oraz Stacja7. Wstęp wolny

Reklama

ad/Stacja7

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite