Nasze projekty

Aktywistka chciała zakłócić modlitwę. Starsza kobieta ucałowała ją w stopy

Przed jednym z warszawskich sądów zebrała się grupa starszych osób związana z Radiem Maryja na wspólnej modlitwie. W pewnym momencie na miejscu pojawiła się młoda aktywistka feministyczna, która chciała zakłócić modlitwę.

Wydarzenie zostało zarejestrowane przez portal swiatrolnika.info. Jak jest opisane w filmie, przed jednym z sądów w Warszawie zebrała się grupa seniorów, która chciała przez modlitwę wyprosić u Boga zaprzestanie ataków na Radio Maryja i Telewizję Trwam.

W pewnym momencie pojawiła się tam 21-letnia aktywistka feministyczna, która chciała zakłócić modlitwę. Tańczyła, krzyczała i trzymała transparent. Zaczęła też śpiewać piosenkę Taco Hemingway’a „Polskie Tango”.

Po chwili do młodej kobiety podeszła jedna ze staruszek. Uklęknęła przed nią i ucałowała ją w stopy. Ja mam 83 lata, ja panią kocham. Całe życie walczyłam o Polskę i doczekałam się, że już jestem przed odejściem z tego świata, a Polska jest podzielona i jest mi bardzo przykro. Przeżywam to bardzo. I te nasze biedne dzieci, które były wychowywane przez „niepolskich” Polaków – powiedziała.

Reklama
Reklama

Obie kobiety przytuliły się, a na koniec razem wykonały znak krzyża.

ag/światrolnika.info/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite