Nasze projekty

Adwent z kobietami Starego Testamentu. Rekolekcje online

Zrealizowana w Ziemi Świętej wideo opowieść o kobietach Starego Testamentu - to pomysł kanału profeto.pl na tegoroczne internetowe rekolekcje adwentowe. Narratorami są o. Michał Legan OSPPE i ks. Michał Olszewski SCJ.

Rekolekcje noszą tytuł „w Oczekiwaniu”, a prowadzący je kaznodzieje są znani widzom z poprzednich serii na Profeto takich jak „Czarno na białym, rekolekcje o spowiedzi”, czy „Kościół jest dobry”.

Tym razem zakonnicy opowiedzą o Kobietach Starego Testamentu, które zapowiadały Maryję oraz nosiły już w sobie „cząstkę” Kościoła. Tę niezwykle plastyczną opowieść wspierają zapierające dech w piersiach krajobrazy Izraela i Palestyny oraz klimat który panuje w ziemi Jezusa z Nazaretu.

– „w Oczekiwaniu” to wyjątkowe rekolekcje, które nie zakończą się w wigilię, ale będą miały swoją kontynuację podczas Oktawy Bożego Narodzenia. Na każdy dzień bowiem został przygotowany specjalny odcinek „opowieści betlejemskiej”, w którym profeto.pl chce być obecne podczas naszego świętowania tajemnicy Wcielenia

Reklama

wyjaśniają organizatorzy.

Kolejne odcinki ukazują się w każdy poniedziałek i czwartek. Oto najnowszy odcinek poświęcony Elżbiecie:

Reklama

Odcinek poświęcony Deborze:

Odcinek poświęcony Judycie:

Reklama

Odcinek poświęcony Racheli:

ad/Stacja7

 

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę