Targi Wydawców Katolickich – program debat Stacji7

Już 4 kwietnia rozpoczną się w Warszawie XXV Targi Wydawców Katolickich, czyli czterodniowe święto książki katolickiej i spotkań z ciekawymi ludźmi. Stacja7 również będzie tam obecna.

Reklama

Wzorem lat ubiegłych będziemy obecni w jednym z namiotów targowych, gdzie zorganizujemy trzy debaty, podczas których wspólnie z zaproszonymi gośćmi porozmawiamy na ciekawe tematy. W piątek będzie to “Nieziemska siła Piękniejszej Strony Kościoła” z udziałem znanych sióstr zakonnych oraz nieziemska przedsiębiorczość świeckich pań, z udziałem prawdziwych bizneswomen. W sobotę, trzeciego dnia Targów porozmawiamy o fenomenie o. Adama Szustaka OP wspólnie z jego najbliższymi współpracownikami.

Jedna z debat będzie przez nas transmitowana na żywo w serwisie YouTube, w przypadku dwóch pozostałych – nagramy je i umieścimy na YouTube retransmisję. Szczegółowy program debat oraz nazwiska gości zamieszczamy poniżej.

Jubileuszowe 25. Targi Wydawców Katolickich odbędą się tradycyjnie w Arkadach Kubickiego pod Zamkiem Królewskim w Warszawie w dniach 4-7 kwietnia.

Reklama
Reklama

W tegorocznej edycji organizatorzy chcą włączyć się w realizację hasła Roku Duszpasterskiego “Duch, który umacnia miłość. Rok II: W mocy Bożego Ducha” oraz trwający Jubileusz 100-lecia Odzyskania Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

 

RAMOWY PROGRAM DEBAT

Reklama
Reklama

Piątek, 5 kwietnia 2019

15:00 – NIEZIEMSKA SIŁA PIĘKNIEJSZEJ STRONY KOŚCIOŁA

W spotkaniu wezmą udział siostry zakonne: s. Jolanta Glapka RSCJ (psycholog i terapeuta), s. Tadeusza Frąckiewicz OP (była misjonarka w Kamerunie), s. Anna Maria Pudełko AP (psychopedagog), s. Judyta Pudełko PDDM (doktor biblistyki), s. Monika Cecot SAC (rekolekcjonistka).

Reklama

Debatę poprowadzi Marta Januszewska (dziennikarka Polskiego Radia)

Spotkanie to będzie przez nas transmitowane w serwisie YouTube

 

16:00 – PIĘKNE, DOBRE, MĄDRE  I NIEZIEMSKO PRZEDSIĘBIORCZE

W panelu wezmą udział: Małgorzata Dąbrowska (trener relacji i biznesu, coach, przedsiębiorca, twórczyni spotkań networkingowych #BoskiBiznes), Dominika Chorosińska – Figurska (aktorka, dziennikarka, działaczka samorządowa), Anna Makarewicz i Dorota Czechowska (właścicielki firmy mojabetania.pl), Dorota Łosiewicz (dziennikarka prasowa i telewizyjna, scenarzystka i publicystka), Anna Skórzyńska (pomysłodawczyni i współwłaścicielka firmy szumisie.pl) oraz Aleksandra Burdan (dyrektor zarządzająca firmy “u Kawiarza”).

Spotkanie poprowadzi Aneta Liberacka (redaktor naczelna Stacji7 i  prezes Fundacji Medialnej 7)

Spotkanie to będzie przez nas retransmitowane na żywo w serwisie YouTube

 

Sobota 6 kwietnia 2019

16:00 – MOTYWACYJNY FENOMEN OJCA ADAMA SZUSTAKA. W DOMINIKAŃSKIM ŚWIECIE

Spotkanie z udziałem dominikanów i osób współpracujących z o. Adamem Szustakiem: o. Jacek Szymczak OP, Dominik Kołodziej, Marcin Jończyk, Aneta Liberacka.

Spotkanie poprowadzi Dawid Gospodarek, dziennikarz KAI 

Spotkanie to będzie przez nas retransmitowane w serwisie YouTube

BĄDŹCIE Z NAMI!

Namiot przed Arkadami Kubickiego

(Plac Zamkowy 4, Warszawa)

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę