Nasze projekty

Po autografy do Stacji7.pl

W Targach Wydawców Katolickich wezmą udział autorzy znamienitych książek. W namiocie Stacji7 możecie spotkać wielu z nich jednocześnie. Zapraszamy po autografy!

Reklama

Zobacz program spotkań w namiocie Stacji7.pl


Jolanta Glapka – bohaterka książki “Siostra na krawędzi”, autorstwa Agaty Puścikowskiej. Premiera książki będzie miała miejsce właśnie na Targach. S. Joanna i A. Puścikowska będą gośćmi Stacji7.pl w czwartek, 7 kwietnia o 15:30. Polecamy również spotkanie autorskie!

Agata Puścikowska – autorka książki “Siostra na krawędzi”, “Wielokuchnia” i współautorka “I co my z tego mamy?”. Będzie gościem Stacji7.pl w czwartek, 7 kwietnia o 15:30. Polecamy również spotkanie autorskie!

Reklama
Reklama

Brygida Grysiak – autorka książek “Wybrałam życie” (specjalny dodruk pojawi się na Targach), “Kochają mnie do szaleństwa” i “Miejsce dla każdego” będzie gościem Stacji7.pl w czwartek o 15:30.
Wszystkie książki Brygidy Grysiak będzie można kupić ze specjalnym rabatem 40% od Stacji7. Zapraszamy po odbiór rabatu do namiotu Stacji7.

Dominika Figurska – współautorka książki “I co my z tego mamy?”. Będzie gościem Stacji7.pl w piątek, 8 kwietnia, od godziny 16.

Alina Petrowa-Wasilewicz – autorka książki “Kapłanki czy kury?”. Będzie gościem Stacji7.pl w piątek o godzinie 17. Polecamy również spotkanie autorskie!

Reklama
Reklama

Judyta Syrek – autorka książek “Nie bój się żyć”, “Wyjdź do światła” i “Uwierzcie w koniec świata” będzie z nami obecna w czasie całych Targów.

Dorota Łosiewicz – autorka książki “Cuda nasze powszednie” będzie gościem Stacji7.pl w sobotę, 9 kwietnia o godzinie 17.


 

Reklama

Zapraszamy na facebookowe wydarzenie Targów!

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę