Nasze projekty

5 spotkań autorskich, których nie możesz przegapić

W czasie Targów Wydawców Katolickich odbędzie się wiele spotkań autorskich. Wybraliśmy dla Was 5 wydarzeń, których nie możecie przegapić!

Reklama

SOBOTA, 9 kwietnia

Swoją najnowszą książkę „Papież, który uwierzył” będzie podpisywała Ewa K. Czaczkowska. Zapraszamy na stoisko Wydawnictwa Znak (nr 52) w godzinach 11:00-12:00. Czytaj więcej o tej książce

Reklama
Reklama

NIEDZIELA, 10 kwietnia

Od godziny 10 zapraszamy na stoisko wydawnictwa Esprit (nr 10). Swoje książki będzie podpisywała Agata Puścikowska. Szczególnej uwadze polecamy Wielokuchnię”!

Reklama
Reklama

Między godzinami 11:30 a 12:30 wydawnictwo WAM zaprasza do sali koncertowej na spotkanie z Agatą Puścikowską i s. Jolantą Glapką, autorkami książki „Siostra na krawędzi”. Agata Puścikowska i s. Joanna będą również gośćmi Stacji7 w czwartek, 7 kwietnia o 15:30 – zapraszamy!

Reklama

Spotkanie z Brygidą Grysiak oraz Kacprem Halskim, tatą Jureczka – bohatera książki „Kochają mnie do szaleństwa” odbędzie się w niedzielę 10 kwietnia o godzinie 13.00 w sali koncertowej na Zamku Królewskim. Spotkanie poprowadzi Judyta Syrek. Zapraszamy na stoisko Wydawnictwa Znak (nr 52). Czytaj więcej o tej książce

Książkę Brygidy Grysiak będzie można kupić z 40% zniżką – po specjalny kupon rabatowy zapraszamy do namiotu Stacji7.
Brygida Grysiak będzie również gościem Stacji7 w czwartek o godzinie 15:30. Zapraszamy!

Jako ostatni akcent polecamy spotkanie wokół książki „Kapłanki czy kury”. Wezmą w nim udział Agata Puścikowska, Alina Petrowa-Wasilewicz oraz Małgorzata Terlikowska. Spotkanie odbędzie się między godziną 14:30 a 15:30 w Sali Koncertowej.
Agata Puścikowska i Alina Petrowa-Wasilewicz będą również gośćmi Stacji7 – więcej informacji tutaj.

TARGI_WARSZAWA_ulotka_A6_5.indd

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę