FOT. Pixabay

Debata: Relacje wielopokoleniowe (ZAPIS DEBATY)

W drugim spotkaniu z cyklu "Moda na rodzinę" w namiocie Stacji7 podczas Targów Wydawców Katolickich będziemy rozmawiać o relacjach wielopokoleniowych, więc zapraszamy rodziców, dziadków i dzieci.

Reklama

Sobota na Targach Wydawców Katolickich w Warszawie to dzień spotkań rodzinnych. Poprowadzą je dziennikarze TVP ABC a w drugim spotkaniu będą chcieli poruszyć temat relacji dziadkowie – rodzice – dzieci. Dziadkowie są od rozpieszczania, rodzice od wychowywania, a dzieci od wykorzystywania animozji między pokoleniami? Te pytania stawiać będą Ewa Pietrzak i Agnieszka Porzezińska, prowadzące program Moda na rodzinę w TVP ABC. Ich gośćmi będą: Joanna Białobrzeska – pedagog ,laureatka Feniksa, założycielka przedszkola, szkoły, gimnazjum i wydawnictwa Didasko, Małgorzata Wałaszczyk – dyrektor Specjalistycznej Diecezjalnej Poradni Rodzinnej; red. Małgorzata Terlikowska – etyk, mama 5 dzieci oraz małżeństwo Jovita i Tomasz Szornelowie, rodzice 5 dzieci.

Zapraszamy rodziców, dziadków i dzieci. W namiocie nie zabraknie niespodzianek, a spotkanie pewnie przysłuży się całej rodzinie. Bądźcie z nami!

XIV Targi Wydawców Katolickich w Warszawie. Zobacz program debat

Reklama

Sobota, godzina 15:30
Namiot przed Arkadami Kubickiego (Plac Zamkowy 4, Warszawa)

OGLĄDAJ NA ŻYWO:

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę