Nasze projekty
Fot. María Paula Campisi/Cathopic

Wylosuj świętego i wraz z nim módl się za dusze czyśćcowe!

Modlitwa za dusze czyśćcowe żołnierzy, prawników, fotografów, artystów czy aktorów a nawet kolejarzy! Wylosuj świętego i módl się za jego wstawiennictwem za konkretne grupy zmarłych ludzi, których dusze znajdują się w czyśćcu!

Reklama

Chcąc zachęcić do modlitwy za zmarłych, których dusze cierpią w czyśćcu, stworzono specjalną stronę czystyczysciec.pl. Główną ideą tej modlitewnej akcji jest wylosowanie na miesiąc listopad konkretnego świętego, do którego przyporządkowana będzie określona grupa dusz czyśćcowych.

Grupa, która bardzo ściśle nawiązuje do życiorysu świętego. I tak na przykład: wraz ze św. Ignacym Loyolą będziemy modlić się w listopadzie za zmarłych żołnierzy, ze św. Janem Marią Vianney’em za zmarłych księży proboszczów, ze św. Iwo za zmarłych prawników, a ze św. Rafałem Archaniołem za zmarłych podróżników.

Strona czystyczysciec.pl ma bardzo prosty, intuicyjny wręcz charakter. Główną jej część stanowi charakterystyczna skrzyneczka, po której kliknięciu użytkownikowi pokaże się wylosowany święty. A zaraz pod nim modlitwa, którą wraz z wylosowanym świętym można odmawiać przez listopad.

Reklama

>>WYLOSUJ ŚWIĘTEGO<<

Organizatorzy akcji proszą, aby losować świętego tylko raz (strona zapamiętując adres IP użytkownika blokuje zresztą możliwość kolejnego losowania tego samego dnia).

KAI,pa/Stacja7

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę