Wakacje God inclusive

All inclusive czy God inclusive? Jakie są Twoje plany na wakacje?

Reklama

 


? ZOBACZ KALENDARIUM WYDARZEŃ 2019 ?


Lato, czas urlopów, odpoczynku i nabierania sił na kolejne dni życiowych zmagań. Wielu z nas wybiera zagraniczne wyjazdy all inclusive, kąpiele słoneczne w ciepłych kurortach, inni wolą nieco chłodniejszą wodę z klimatycznie zatłoczonymi polskimi plażami, czy malownicze okolice górskich szlaków.

Reklama

A co jeśli ktoś z nas chciałby wykorzystać ten czas letniego odpoczynku na pogłębianie swojej wiary i relacji z Bogiem? Czy jest szansa, że młody człowiek znajdzie coś dla siebie co zbliży go do Jezusa, pozwoli odetchnąć od zgiełku codzienności, a przy tym da możliwość poznania rówieśników z podobnymi wartościami, wspólnego odpoczynku i rozrywki?

Rekolekcje wakacyjne, spotkania młodzieży katolickiej czy oazy wielu z nas kojarzą się z mozolnym siedzeniem na środnio ciekawych wykładach, szarością i sztywniacką atmosferą. Nic bardziej mylnego! Kościół i działające w nim środowiska oferują dziś młodzieży wakacje o jakich na długo nie zapomną, jakby to rzekł ks. Jan Kaczkowski: wakacje na pełnej petardzie!

Koncerty znanych i lubianych artystów, wspólne warsztaty, wyjścia, zabawa, rozwijanie talentów, inspirujące spotkania, nowe wartościowe znajomości i wspólna modlitwa. Lista katolickich wakacyjnych eventów jest bardzo długa, cieszy zarówno ich liczba jak i jakość.

Reklama

Bogata oferta wartościowego spędzania wakacji jaką oferuje Kościół Katolicki, a z której licznie korzysta polska młodzież jest dowodem na to, że czas ożywienia Kościoła właśnie następuje. Młodzi odważnie przyznają się do swojej wiary, w czasie wakacji modlą się, przyjmują sakramenty i zamiast kolejnych puszek piwa, czy drinków z palemką, wybierają różaniec, wspólną wartościową zabawę, rozwój duchowy i pogłębianie swojej relacji z Jezusem.

Młodzi dziś coraz bardziej zauważają, że świat nigdy nie da im tego co może dać jedynie Bóg, a odpoczynek w Jego obecności, może być początkiem czegoś naprawdę wielkiego! Radość, uśmiech, pokój, miłość, braterstwo, niezapomniane przygody, przyjaźnie, wzrastanie, relaks, modlitwa, śpiew, tańce i Bóg. God inclusive i to na wyciągnięcie ręki. To jak, masz już plany na wakacje?

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę