Nasze projekty
fot. Marry me studio/YouTube.com

Ten teledysk ślubny zrobił furorę na TikToku. Dlaczego?

"Płakaliśmy filmując ten ślub. Naszej szczególnie religijnej parze zależało wyłącznie na filmowaniu ślubu kościelnego i modlitwy Uwielbienia. To nie była zwykła ceremonia kościelna, ale niespotykane przeżycie" - napisali twórcy, którzy filmowali ślub niezwykłej młodej pary. Zobaczcie, ile w tym filmie jest prawdziwej wiary i miłości!

Reklama

Filmowcy przejechali aż 700 km., by filmować tylko i wyłącznie uroczystości w kościele jednej z młodych par. Nie byli na weselu, nie byli na przygotowaniach – 100 % ich uwagi było skierowane na to, co wydarzy się podczas ceremonii. Nie spodziewali się, że będzie to dla nich tak niesamowite przeżycie.

„Płakaliśmy filmując ten ślub. (…) Naszej szczególnie religijnej parze zależało wyłącznie na filmowaniu ślubu kościelnego i modlitwy Uwielbienia. Nie znaliśmy dotychczas zwyczaju Uwielbienia, w trakcie którego śpiewane są uwznioślające pieśni religijne i głębokie przeżywanie. To nie była zwykła ceremonia kościelna, ale niespotykane przeżycie, które wokalista i lider zespołu gospel Michał Król wzniósł na nieznany nam poziom emocji wykonując na żywo w kościele utwory: Jesteś Bogiem Cudów oraz Przenikaj i inne” – napisali filmowcy w opisie filmu.

Jak powinno się przeżywać sakrament małżeństwa?

Jak mówią filmowcy – dzięki tej młodej parze pierwszy raz doświadczyli tego, jak powinno prawdziwie przeżywać się sakrament małżeństwa. Ich wiara była dla nich prawdziwym świadectwem. „To było coś niesamowitego czego dotychczas nie mieliśmy okazji doświadczyć! A trzeba zauważyć, ze od lat uczestniczymy w ślubach cywilnych, kościelnych, humanistycznych jak i ślubach innych wyznawców niż katolickich. Prezentujemy krótki fragment z całego filmu ze ślubu naszej wspaniałej pary” – dodali.

Reklama

Trzeba przyznać, że teledysk ślubny robi wrażenie. Miłość w oczach zakochanych, skupienie i niegasnąca wiara to coś, co budzi w sercu nadzieję. Zobacz, tę niezwykłą, krótką produkcję!

kw, YouTube.com/Stacja7

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę