Nasze projekty
fot. Canva

Prezent ślubny. Co podarować parze młodej?

Prezent ślubny to przede wszystkim znana koperta. Najczęściej stawiamy właśnie na nią, jednak warto podarować młodej parze coś jeszcze. Upominek, który zostanie z nimi na zawsze i będzie piękną pamiątką ich wielkiego dnia.

Reklama

Prezent ślubny, to duże wyzwanie szczególnie wtedy, gdy idziecie na wesele swoich najbliższych. Wówczas chcecie podarować coś wyjątkowego, co będzie umacniało wiarę i wzajemne więzi nowożeńców. Oto nasze pomysły na wyjątkowy upominek!

Czytaj także >>> Prezent dla księdza

Wartościowy prezent ślubny = Pismo Święte

Jeśli chcesz podarować młodej parze wartościowy prezent ślubny, który będzie służył im całe życie, z pewnością będzie to Pismo Święte.

Reklama

Warto zwrócić uwagę na to, że w Piśmie Świętym nowożeńcy znajdą odpowiedzi na każde swoje pytania. Zatem Biblia może stanowić poradnik małżeński. W końcu jest ona swego rodzaju przewodnikiem dla wierzących na każdym etapie życia, także tym małżeńskim.

Przedstawiamy Wam Biblię Tysiąclecia w pięknym, białym wydaniu, która będzie doskonałym prezentem ślubnym. Co ciekawe, znajdziesz w nim dodatkową wklejkę, gdzie możesz umieścić spersonalizowaną dedykację dla młodej pary.

KUP PISMO ŚWIĘTE >>>

Reklama

Ikona

Niezwykle wartościowym i pięknym prezentem ślubnym jest ikona, którą para młoda będzie mogła powiesić na ścianie swojego nowego domu. Najczęściej wybieraną ikoną jest ta przedstawiająca Świętą Rodzinę, która będzie czuwała nad szczęściem nowo powstałej rodziny.

Drugą, bardzo popularną ikoną, która bardzo często pojawia się jako prezent ślubny jest ikona przedstawiająca wesele w Kanie Galilejskiej. To właśnie tam Matka Boża wstawia się za nowożeńcami do Chrystusa, by pomógł On młodej parze w trudnej sytuacji. To doskonała metafora, by Matka Boża wstawiała się za nowożeńcami i czuwała nad ich szczęściem i miłością.

Czytaj także >>> Czytania na ślub. Jakie wybrać?

Reklama

Album

Każda para młoda ma na swoim weselu profesjonalnego fotografa po to, aby uwiecznił na zawsze ich piękne chwile ślubu i wesela. Jednak nie chodzi o to, by zdjęcia powstały, a potem o nich zapomnieć. Najważniejsze, by wspomnienie tego dnia wisiało na ścianach i znalazło się w wielu miejscach domu. Jednym z takich miejsc może być piękny album, w którym nowożeńcy będą mogli wkleić zdjęcia i spisać wspomnienia ze swojego ślubu i wesela, a także wyjątkowe pamiątki, które otrzymali od swoich gości.

Taki właśnie album stworzyła Edycja św. Pawła, w którym poza pustymi kartkami do uzupełnienia, znalazły się także wartościowe cytaty i sentencje o miłości. Dodadzą one uroku, a także ślubnego charakteru. Piękna szata graficzna podkreśla wyjątkowość tego upominku. Czy nie uważacie, że to piękny, niezwykle wartościowy prezent ślubny?

KUP ALBUM >>>

Prezent ślubny wykonany własnoręcznie

Pamiętajcie, że prezenty, prezentami, ale najważniejsze w nich jest serce włożone w ich wykonanie i realizację. Najpiękniejsze są te, które wymagały od nas poświęcenia i pracy. Właśnie takimi są upominki wykonane własnoręcznie.

Zapewne w rodzinie, wśród przyjaciół, macie wiele zdjęć i filmów, które w końcu powinny ujrzeć światło dzienne? Stwórzcie film ze wspólnych fotografii i video, a pod to podłóżcie ulubioną muzykę. Taki prezent z pewnością wzruszy młodą parę i zostanie zapamiętany na długo przez wszystkich gości. Możecie też stworzyć wyjątkowy album, albo kolaż ze wspólnych fotografii – to też świetny pomysł i piękna pamiątka!

Czytaj także >>> Życzenia ślubne. Jakie złożyć młodej parze?

Podaruj im wspólny czas

Zapewne nie macie wątpliwości co do tego, że najpiękniejszym prezentem dla młodej pary będzie ten, gdy podarujecie im chwilę dla siebie. Wspólne wyjście na romantyczną kolację, weekend w górach, a może wspólny skok ze spadochronem? Wy najlepiej znacie młodą parę, więc z pewnością najlepiej wiecie, co przypadnie im do gustu.

Możecie też postawić na wyjazd całą ekipą. Zróbcie młodej parze niespodziankę i po przedślubnym i poślubnym ferworze, zapewnijcie im chillout waszą paczką. Jedźcie w góry, nad morze, na Mazury, do ciepłych krajów i zapewnijcie nowożeńcom moc atrakcji, a przede wszystkim wspaniałego czasu wśród przyjaciół. Jesteśmy przekonani, że para młoda na pewno doceni wasze starania, a taki prezent ślubny będzie dla nich wspaniałym doświadczeniem, a przede wszystkim resetem!

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę