Nasze projekty

Poczytaj mi na walentynki!

Pomysł na romantyczny wieczór: czytanie książki na głos. Wybierz jedną z propozycji i zafunduj swojej Miłości nietypowy walentynkowy prezent!

Reklama

liniaserc_500pxRainbow Rowell – „Linia serc”

Najlepsza historia miłosna od czasu wynalezienia telefonu!

Georgie McCool, scenarzystce komedii z Los Angeles, pozornie udało się połączyć pracę z życiem rodzinnym. Ma cudowne córeczki Alice i Noomi, opiekuńczego męża Neala i piękny dom na przedmieściach. Jednak w jej małżeństwie coś nie gra, a Georgie nie ma odwagi i czasu, by zmierzyć się z problemami.

Reklama
Reklama

Gdy zamiast świętować z rodziną Boże Narodzenie wybiera pracę, jej małżeństwo jest o włos od rozpadu. Neal nie odpowiada na telefony, obecność czarującego Setha komplikuje sprawy jeszcze bardziej, zamęt w sercu nie pozwala skoncentrować się na pracy. Gdy sytuacja wydaje się beznadziejna, z pomocą przychodzi tajemniczy żółty telefon…

>>> Kup za jedyne 26,18 zł <<<


dziewczynazpociaguPaula Hawkins – Dziewczyna z pociągu

Reklama
Reklama

Co 6 sekund ktoś w Stanach Zjednoczonych kupuje tę książkę.

Rachel każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. Wie, że pociąg zawsze zatrzymuje się przed tym samym semaforem, dokładnie naprzeciwko szeregu domów.
Zaczyna się jej nawet wydawać, że zna ludzi, którzy mieszkają w jednym z nich. Uważa, że prowadzą doskonałe życie. Gdyby tylko mogła być tak szczęśliwa jak oni.

I nagle widzi coś wstrząsającego. Widzi tylko przez chwilę, bo pociąg rusza, ale to wystarcza. Wszystko się zmienia. Rachel ma teraz okazję stać się częścią życia ludzi, których widywała jedynie z daleka. Teraz się przekonają, że jest kimś więcej niż tylko dziewczyną z pociągu.

Reklama

>>> Kup teraz za 24,68 zł <<<


Karlsson_RachunekJonas Karlsson – Rachunek

Zabawna i zarazem gorzka refleksja nad znaczeniem tego, co nazywamy szczęściem.

Ponad pięć i pół miliona koron. Suma tak absurdalnie wysoka, że aż zabawna. Ktoś chciał z niego zakpić? Oszukać go? Rachunek wyglądał na autentyczny, ale przecież nie mógł być prawdziwy.

Nie ma wielkich ambicji ani oczekiwań wobec życia. Ma mieszkanie, ale wynajęte. Pracuje w starej wypożyczalni video, ale tylko na pół etatu. Miał dziewczynę, ale ich związek się rozpadł. Jest outsiderem, któremu wygodnie jest w jego małym, zamkniętym świecie. Kiedy otrzymuje wystawiony przez tajemnicze ministerstwo rachunek za całe dobro, którego w życiu doświadczył, jest w szoku, że musi aż tyle zapłacić. Dlaczego inni otrzymali dużo niższe rachunki? Dlaczego jego szczęście zostało wycenione tak wysoko?

Paraboliczna opowieść, w której niczym w krzywym zwierciadle przegląda się nasza współczesność.

>>> Kup teraz za 26,18 zł <<<


Dobbs_HouseofCards3_OstatnierozdanieMichael Dobbs – „House of Cards. Ostatnie rozdanie

Powieść, w której zobaczysz to, czego nie zobaczysz w serialu

FRANCIS dzięki swojej przebiegłości i bezwzględnym wybiegom wygrał wszystko, co na scenie politycznej było do wygrania. Dla niego to jednak wciąż za mało. Tylko miesiące dzielą go od tytułu najdłużej urzędującego premiera Wielkiej Brytanii. Wyniki sondaży są jednak coraz gorsze. Groźba utraty władzy staje się realna. Francis musi posunąć się dalej niż kiedykolwiek, by nie utracić swojej pozycji. Nawet niebezpieczny pomysł wywołania międzynarodowego konfliktu stanie się opcją wartą zaryzykowania…

Mroczny thriller polityczny Michaela Dobbsa to trzymająca w napięciu opowieść, która prześwietla uniwersalne mechanizmy władzy. Postać Francisa Urquada jest pierwowzorem bohatera, którego w serialu tak rewelacyjnie wciela się Kevin Spacey.

>>> Kup teraz za 29,93 zł <<<

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite