Nasze projekty

50 mam dla swoich dzieci z zespołem Downa

50 mam z Wielkiej Brytanii, mających dzieci z zespołem Downa skrzyknęło się online i wspólnie nagrało tzw. carpool karaoke do piosenki "A Thousand Years" Christiny Perri. Powstało wzruszające wideo-wyznanie miłości, która "trwa od tysiąca lat i będzie trwać tysiąc dłużej".

Reklama

Każda z matek umieściła kamerę na przedniej szybie samochodu i nagrała swój jakby-śpiew piosenki Christiny Perri wspólnie z córką lub synkiem urodzonym z zespołem Downa. Razem pokazują rękami treść słów, do których ruch ust podkładają. W wideoklip te materiały zmontował Jamie McCallum – prywatnie tata, a zawodowo szef kanału na YouTube o nazwie Wouldn’t Change a Thing („Nic bym nie zmieniła/nie zmienił”). Przesłanie wideo nagranego przez mamy znakomicie wpisało się w motywację tego kanału: pokazać ludzi, którzy mimo trudności życiowych, a czasem i dramatów, są szczęśliwi i „nic by w nim nie zmienili”.

Mamy dzieci z zespołem Downa uczyniły z piosenki Christiny Perri niezwykłe wyznanie adresowane do swoich niepełnosprawnych dzieci. Śpiewają im, że:

„Umierałam, czekając na Ciebie. Nie bój się kochanie, kochałam Cię od tysiąca lat i będę kochać kolejny tysiąc”.

Reklama
Reklama

Posłuchajcie tego wyznania w całości:

ad/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę