fot. mat. prasowe

Niezwykłe rekolekcje dla małżeństw. Rodzina 33

Już dziś startują rekolekcje dla małżeństw pt. RODZINA33. To trwające 33 dni warsztaty online, przygotowujące do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich oraz zawierzenia Świętej Rodzinie z Nazaretu. Rekolekcje współtworzą małżeństwa: Marcin i Monika Gomułkowie, Konrad oraz Iga Grzybowscy, Łukasz i Agnieszka Czechyrowie oraz Irek i Lidka Sobańscy.

Reklama

Już 21 listopada, w uroczystość Chrystusa Króla rusza pierwsza Ogólnopolska Edycja Rekolekcji dla małżeństw RODZINA33. Rekolekcje potrwają do 23 grudnia – mogą więc stanowić bardzo konkretne duchowe przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia. Z kolei 26 grudnia, w Święto Świętej Rodziny odbędzie się uroczyste zakończenie rekolekcji z aktem odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

Rodzina 33

Fundacja Tota Tua znana jest z rekolekcji ODDANIE33, które stały się w Polsce swego rodzaju fenomenem duchowym. Teraz Fundacja przygotowała 33-dniowe rekolekcje dla małżeństw oraz rodzin.

Schemat rekolekcji opiera się na 4 filarach małżeństwa i rodziny, opisanych w adhortacji św. Jana Pawła II: “Familiaris Consortio”. Są to: relacja z Bogiem, relacja między małżonkami, relacja z dziećmi oraz służba i ewangelizacja. Każdemu z tych filarów poświęcono w rekolekcjach 7 dni oraz dzień podsumowania.

Reklama
Reklama

Rekolekcje współtworzą małżeństwa: Marcin i Monika Gomułkowie, Konrad oraz Iga Grzybowscy, Łukasz i Agnieszka Czechyrowie oraz Irek i Lidka Sobańscy. W rekolekcjach głos zabiera również ks. Marcin Modrzyński oraz Adrian Pakuła.

Wyjątkowe rekolekcje!

Rekolekcje zostaną zainaugurowane Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Lubaszu – 21 listopada o godz. 11:30. Uroczyste zakończenie będzie mieć miejsce 26 grudnia w Sanktuarium Świętogórskiej Róży Duchownej w Gostyniu. Msze Święte będą również transmitowane przez internet.

Rekolekcje można organizować w parafiach.

Reklama
Reklama

Szczegóły projektu >>>

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę