Nasze projekty
fot. mat. prasowe

Niezwykłe rekolekcje dla małżeństw. Rodzina 33

Już dziś startują rekolekcje dla małżeństw pt. RODZINA33. To trwające 33 dni warsztaty online, przygotowujące do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich oraz zawierzenia Świętej Rodzinie z Nazaretu. Rekolekcje współtworzą małżeństwa: Marcin i Monika Gomułkowie, Konrad oraz Iga Grzybowscy, Łukasz i Agnieszka Czechyrowie oraz Irek i Lidka Sobańscy.

Reklama

Już 21 listopada, w uroczystość Chrystusa Króla rusza pierwsza Ogólnopolska Edycja Rekolekcji dla małżeństw RODZINA33. Rekolekcje potrwają do 23 grudnia – mogą więc stanowić bardzo konkretne duchowe przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia. Z kolei 26 grudnia, w Święto Świętej Rodziny odbędzie się uroczyste zakończenie rekolekcji z aktem odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

Rodzina 33

Fundacja Tota Tua znana jest z rekolekcji ODDANIE33, które stały się w Polsce swego rodzaju fenomenem duchowym. Teraz Fundacja przygotowała 33-dniowe rekolekcje dla małżeństw oraz rodzin.

Schemat rekolekcji opiera się na 4 filarach małżeństwa i rodziny, opisanych w adhortacji św. Jana Pawła II: “Familiaris Consortio”. Są to: relacja z Bogiem, relacja między małżonkami, relacja z dziećmi oraz służba i ewangelizacja. Każdemu z tych filarów poświęcono w rekolekcjach 7 dni oraz dzień podsumowania.

Reklama

Rekolekcje współtworzą małżeństwa: Marcin i Monika Gomułkowie, Konrad oraz Iga Grzybowscy, Łukasz i Agnieszka Czechyrowie oraz Irek i Lidka Sobańscy. W rekolekcjach głos zabiera również ks. Marcin Modrzyński oraz Adrian Pakuła.

Wyjątkowe rekolekcje!

Rekolekcje zostaną zainaugurowane Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Lubaszu – 21 listopada o godz. 11:30. Uroczyste zakończenie będzie mieć miejsce 26 grudnia w Sanktuarium Świętogórskiej Róży Duchownej w Gostyniu. Msze Święte będą również transmitowane przez internet.

Rekolekcje można organizować w parafiach.

Reklama

Szczegóły projektu >>>

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę