Nasze projekty
fot. Stacja7 / YouTube

Kiedyś myślałem, że zawsze będę sam. Dziś wiem, że będę szczęśliwy. Na zawsze!

W życiu nie należy nadużywać słów NIGDY i ZAWSZE. Są jednak takie momenty, gdy wypowiedzenie tych słów sprawia, że już na ZAWSZE można być szczęśliwym.

Reklama

Kiedyś myślałem, że nigdy nie zbuduję normalnej relacji i zawsze będę sam. „Nigdy” i „zawsze” to słowa, których nie powinniśmy nadużywać. Są jednak momenty, w których jedno „na zawsze” wiąże nas na całe życie. Ja kiedyś wypowiedziałem te słowa i teraz wiem, że na zawsze będę szczęśliwy – mówi bohater filmu.

W filmie wystąpili Zuzia i Michał Bukowscy wraz ze swoim synkiem Ignacym. Są oni jednymi z ambsadorów naszego projektu „Małżeństwo i rodzina. Analiza SWOT dla wahających się”. Zuzia i Michał podzielili się z nami także historią swojego małżeństwa.

Do pewnego czasu małżeństwo w ogóle mnie nie kręciło. W mojej głowie pojawiła się nawet myśl, żeby zostać franciszkaninem. Na szczęście mój plan się nie powiódł – dzięki Bogu – a wtedy odkryłem, że Pan Bóg powołuje mnie do bycia mężem. W tym czasie w moim sercu coraz częściej wyobrażałem sobie siebie w małżeństwie, a kiedy patrzyłem na dzieci myślałem, że kiedyś chciałbym też zostać ojcem – powiedział nam Michał PAX Bukowski.

Reklama

CAŁY WYWIAD PRZECZYTASZ TUTAJ: Od „Czasu Ognia” po ogień miłości. Niezwykła historia małżeństwa Zuzi i Michała Bukowskich

Zuzia i Michał Bukowscy będą także gośćmi naszej debaty pt. „Czy warto inwestować w małżeństwo?”. Odbędzie się ona online 27 października o godz. 15.

Debata jest częścią projektu, dofinansowanego w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Po pierwsze Rodzina” na rok 2021.

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę