Nasze projekty
Reklama
Fot. par.santaisabelcjsp/Instagram

Reakcja kobiety podczas procesji Bożego Ciała poruszyła użytkowników Instagrama! [VIDEO]

Instagram obiegł niezwykły filmik z procesji Bożego Ciała w Brazylii. Reakcja starszej kobiety na Najświętszy Sakrament poruszyła użytkowników!

Film został opublikowany w serwisie Instagram przez parafię św. Izabeli w Maceió w Brazylii. W krótkim czasie filmik zyskał prawie dwa i pół miliona wyświetleń! Reakcja starszej kobiety poruszyła użytkowników. Filmik szybo stał się prawdziwym viralem.

CZYTAJ>>> Boże Ciało – uroczystość z potencjałem

Kobieta nie potrafiła opanować swojego wzruszenia!

W brazylijskiej parafii odbywała się procesja Bożego Ciała, podczas której kapłan z Najświętszym Sakramentem podszedł do siedzącej obok swojego domu starszej kobiety.

Reklama

Obok niej znajdował się mały ołtarz z figurką Matki Bożej Fatimskiej. Na filmie widać ogromne wzruszenie, którego nie mogła opanować starsza kobieta. Gdy kapłan podszedł do niej z Najświętszym Sakramentem, skryła twarz w dłoniach, by ukryć swoje wzruszenie.

ZOBACZ>>> “Dla zmysłów niepojęte”. Historia Bożego Ciała i słynnego hymnu

Zaskakujące są reakcje użytkowników Instagrama, którzy w komentarzach zaczęli wychwalać Najświętszy Sakrament. „Amen, mój umiłowany Panie Jezu, w Najświętszym Sakramencie ołtarza, Tobie cześć i chwała” – czytamy w jednym z komentarzy.

Reklama

Zobacz film:

Reklama

Dlaczego obchodzimy uroczystość Bożego Ciała?

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, znana jako Boże Ciało, obchodzona jest na pamiątkę ustanowienia sakramentu Eucharystii w czasie Ostatniej Wieczerzy.

Kluczowe dla ustanowienia uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, były wizje bł. Julianny z Retine, w czasie których Jezus wyznał, że w roku kościelnym szczególnie brakuje święta oddającego cześć Najświętszej Eucharystii.

churchpop.com/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę