Nasze projekty

Mama pomaga córce sypać kwiaty. Poruszające nagranie z procesji Bożego Ciała

Jagódka od urodzenia jest niepełnosprawna. Podczas procesji z okazji uroczystości Bożego Ciała tradycyjnie sypała kwiatki, a pomagała jej w tym mama. Zobaczcie to poruszające nagranie!

fot. jagodowy.swiat/instagram.com

Jagódka urodziła się w 24. tygodniu ciąży. Od urodzenia jest niepełnosprawna. Kiedy skończyła siedem lat przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej. Jak czytamy na instagramie prowadzonym przez jej mamę Agnieszkę, od tej pory regularnie przystępuje do Komunii, przyjmując ją z rąk taty lub księdza.

Co roku uczestniczy też w procesji eucharystycznej z okazji uroczystości Bożego Ciała, uwielbiając Pana Jezusa, podobnie jak inne dziewczynki w jej wieku, sypiąc tradycyjnie kwiaty. Jagódce pomaga w tym mama. Nagranie z tej niezwykle poruszającej chwili, udostępniła na instagramie „jagodowy.swiat” mama dziewczynki. „Jak dobrze, że JESTEŚ z nami. Przez wszystkie dni. Aż do skończenia świata” – czytamy w opisie. Koniecznie zobaczcie tą piękną chwilę!

Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy, pełnych wzruszenia. „Ta scena to najpiękniejsza Ewangelia dzisiejszego dnia”, „Popłakałam się. Jesteś wyjątkową kobietą. Bóg wiedział co robi oddając Jagódkę w twoje ręce. Wasze życie jest piękne”, „Jesteście realnym i namacalnym Bożym Cudem” – można przeczytać. Nagranie z Jagódką pojawiło się także na innych platformach, wszędzie powodując wzruszenie.

pa, jagodowy.swiat/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę